Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvásároltam régebben a...

Megvásároltam régebben a minecraftot de amikor megpróbálom letölteni meg akarja újra vetetni velem? (be vagyok jelentkezve)

Figyelt kérdés
Még régebben megvettem a játékot és gondoltam ránézek az új dolgokra. El akartam indítani de mindig kicrashelt. Újra akartam telepíteni de miután bejelentkeztem meg akarja vetetni velem újra. Miért van ez?

2018. jún. 26. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt értem hogy megvásároltad de melyik platformra? Android/IOS? XBOX/PS? vagy PC?
2018. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem mindegy honnan szeded le, mert PC-re is ott van a window10 verzió meg a java verzió kapásból, aztán ez lehet xbox, iOS meg a fene tudja még mire dobták ki (talán nintendo switchre is van már).

ha win10-eset raktál fel, akkor azért sír, ha java-sat és win10-es van akkor azért, ha más platformon próbálod használni, mint amire vetted, akkor meg az a baja.

2018. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!