Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan lehet...

Minecraftban hogyan lehet több verzióban modokkal játszani?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1.7.10-ben is modokkal játszani de mivel erre a verzióra nem volt meg az egyik amit szerettem volna azt 1.10.2-re tettem de ha a két forge-ot és a modjaikat egyszerre teszem a mods mappába csak az egyik megy (1.7.10), ha csinálok mindkét verziónak egy-egy mappát nem érzékeli. Mit tegyek hogy mind a kettő verzió működjön és ne kelljen semmit se csinálni csak arra a forge verzióra váltani amiben akarok játszani?

2018. jún. 26. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

átírod az 1.10-es patchre való modot 1.7.10-re.

B verzió keresel hason modot vagy hagyod ahol van.

2018. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem működik úgy, hogy telepítve van egy Forge 1.7.10 és egy 1.10 is. A launcherben kiválasztom hogy én most a Forge 1.7.10-zel akarok játszani és azt indítja el. Nem tudom mit csinálsz rosszul.
2018. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!