Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki kipróbálta a the crew 2...

Brandon41 kérdése:

Aki kipróbálta a the crew 2 játékot, az mit gondol az irányításról?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam a játékot, az irányítás nem rossz, de a kanyarodás autóknál, és hajóknál nekem túl érzékeny. Az 1. részben szerintem ott jó volt, ott egyáltalán nem volt nekem gondom a kanyarodással.

2018. jún. 29. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit későn válaszolok, de mimdegy. Nekem megvolt az első rész is, és már a másodikat is megvettem. Azt kell mondjam, az irányítás rengeteget javult az elsőhöz képest. Az első részben csomó alkalom volt, amikor bele akartam vágni a kontrollert a monitorba, főleg az idegtépően szürrealisztikus irányítás miatt. A másodikkal eddig ez nem történt meg, szerintem nem is fog, de a Hypercar-okhoz és a JetSprint hajókhoz elég nagy tűrőképesség kell, mert azoknak picit nehezebb az irányítása (JetSprintnél a belső nézet orvosol minden problémát :) )

Az első rész alatt a legelső változatot értem, nem a Wild Run-t és nem a Calling All Units-ot. Azoknak javítottak az irányításán, de a második rész még mindig jobb szerintem.

2018. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az első rész irányításával nem volt gondom, kicsit meg kellett szokni az irányítást, de ennyi.
2018. júl. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!