Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azokat a pc jatekokat amik...

Azokat a pc jatekokat amik mondjuk 5-6 gigasok, hogy irhatok fel dvdre?

Figyelt kérdés
Vagy,hogy csinaljam,hogy meg legyen nekem?
2018. júl. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A "modern dvd író" elvileg írja

-A Blu-Ray disc (röviden: BD vagy BR) nagy tárolókapacitású digitális optikai tárolóeszköz-formátum, amely mintegy 50 GB(GigaByte) adat tárolására alkalmas háttértároló.

(~2003-2012 között volt pcm, 4,7 gbs sima dvdim vannak)

-felhőtárhely

-külső merevlemez

-pendrive

2018. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiírod duplarétegű DVD-re. Ha képes rá a DVD íród. Ha nem, akkor tömörítsd le a játékot, "felezd el" és írd ki 2db dvd-re. Majd ha kell, akkor a gépeden összerakod.


Bár sokkal több értelme lenne, ha vennél egy külső merevlemezt legalább 500gb-os méretben (nagyobb tárhely, jobb ár-érték arány), és arra mented a dolgaidat.

2018. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valaki azt mondta nekem,hogy van egy olyan program ami meg mutatja,hogy melyik napon fog a merevlemez elromlani.

Tenyleg van ilyen? nem szeretnem egy olyan merevlemezre tenni a dolgaimat ami mondjuk 2019 junius 6-odikan mar meg is hal.

2018. júl. 1. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Azok a programok kb annyira pontosak mint a 2012-es vilagvege.
2018. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2018. júl. 1. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább nem is jellemzem, aki ilyen ökörséget mondott neked...


Rengeteg írás van, hogy mi alapján válassz tárolóeszközt, mikor vegyél hordozhatót, SSD-t, HDD-t... Keress rá az alapján, hogy előreláthatólag Te mire fogod használni.


Ha félsz tőle, hogy elromolhat, akkor egy szisztémát követhetsz: nem veszel xy méretnél nagyobb tárolóeszközt, inkább veszel 2-3-at, mert ha elromlik, akkor csak egy része megy tönkre a dolgaidnak.

2018. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Vagy,hogy csinaljam,hogy meg legyen nekem?"


Nekem a vásárlás elég jól bevált.

2018. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 +1


Eredeti játékot nem kell DVD-re írni, mivel az vagy már a DVD-n található vagy pedig a fiókodban. Úgyhogy eleve lényegtelen a kérdés. Vásárold meg a játékokat és akkor nem lesz ilyenekkel problémád.

2018. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!