Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite Save The World-be...

Fortnite Save The World-be kb. mennyi v-bucksot lehet szerezni 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet átlagolni, mert attól függ, milyen és mennyi küldetést teljesítesz. Mondjuk 0 és 500 között, mert némelyik küldetésért semmit sem lehet kapni, másokért meg 50-100 V-buck is jár.

Remélem, nem azért akarod megvenni a Save the World-öt, hogy a benne szerzett V-buckot skinekre költsd a Battle Royale-ban...

2018. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A #1-es válasza szörnyű.


Minden nap 50V-Bucks a ha megcsinálod a napi küldetést ami 10-30 perc általában


Aztán a napi reward-ból 5-15 naponta kapsz 150 vagy 300V-bucks-ot


És van egy ilyen könyv amibe be tudod rakni a dolgaidat és akkor fejlődik(lvl) és egy bizonyos szinten kapsz belőle 500V-bucks-ot


Én amikor megvettem 5 nap alatt kaptam belőle több mint 4500V-Buck-ot (én rohadt sokat játszottam de szerintem 10 nap alatt meglesz annyi neked is)


És én csak a V-Bucks miatt vettem meg és nagyon megérte. (meg is szerettem a játékot de nem a kedvencem) Még nincs 50 napja hogy megvettem de már több mint az ára négyszeresét visszakaptam. Szóval a #egyessel ellentétben azt mondom hogy inkább erre költsd a pénzed és ne a V-Bucks-ra

2018. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!