Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crash-el ki mindig a...

Miért crash-el ki mindig a seemta?

Figyelt kérdés
Már van vagy 3 fajta verzió, de én a www.see-re szoktam csatlakozni,mert gondolom az az eredeti. és elkezdi tölteni,és vagy 20 percig tölti, 0MB-1152MB-ig,és utána kicrashel az mta, de van amikor 1 perc alatt behozza, kérdem én, ha sikerülne játékon belül a regisztráció,és ha már tudnék játszani a szerón,akkor mikor felmegyek a szeróra,mindig 20-30 percet kell várnom míg kihozza? ez normális? Kérlek segítsetek!
2018. júl. 4. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak 64 bites Windowson fut a SeeMTA. Milyen géped van?
2018. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? XD, nekem 32-es , de pedig valamikor behozta,és addig is behozta amíg skint kellett választani,meg a tesztig is behozta...

akkor ezen már sehogy sem lehet javítani?

2018. júl. 4. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, 64 bites Windows kell neki.
2018. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
régi a játék és nincs optimalizálva,ha két milliós géped van akkor is crashelni fog sajna
2018. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:'(
2018. júl. 16. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!