Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pixonik War Robots nevű...

Pixonik War Robots nevű játékkal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem, jól jönne némi tanács, tippek. Kevés a magyar játékos, magyarul szinte semmi irodalom nincs a játékról.

Robotjaim: Natasha MK2 (12-es): 2x Thunder (6osak), 2x Gust (3asok)

Raijin (3): 2x Trebuchet (5)

Griffin (6): 2x Orkan (6),2x Pinata (5)

Griffin (6): 2x Taran (6), 2x Magnum (5)

Zárójelben a fejlesztési szintek. Ezekről vélemény?



2018. júl. 5. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Hátha valakit érdekel, írok pár dolgot, amire rájöttem.

FREE For All játékmódba a legjobb Griffinnel kezdeni, amin 2x Orkan és 2x Pinata van. Viszonylag gyors az ugrás miatt, és hatalmas tűzereje van így. Még jobb, ha van 2 db ugyanilyen. Az Orkan egy premium fegyver, 1200 aranyba kerül, én mondjuk nyertem 4et belőle, nem kellett megvenni. Már arany ligás vagyok, a meccsek 80%át nyerem free For allba, 10en felül lövök ki.

"Rendes" 6v6 játékmódba is jól jön egy-két Orkanos Griffin. Natasha is brutális közelharcban a fent látható fegyverekkel, hátránya, hogy borzasztó lassú. Hasonló alternatíva a Leó, Thunder és 3x Pinataval. Jól jön még ha van mellettük egy gyors medium (esetleg Light) robotod. Ha teszel pénzt a játékba a Pursuer (3x Gust) vagy a Strider (Thunder, 2x Gust) fantasztikus. Bázist foglalni első osztályú. Ha nem szeretnél pénzt beletenni, akkor a Gareth jó választás, 500 aranyba kerül, az viszonylag hamar összegyül. Gyors, és ami fontos a pajzs miatt jó a védelme, hacsak nem rakétázzák nehéz kilőni. Ha inkább a tűzerő a fontosabb akkor remek alternatíva a Jesse, ami szintén 500 aranyba kerül. Ez a kedvenc robotot a Griffin mellett. Az ideális beállítás esetében 4x Aphid, de ez sajnos 3000 aranyba kerül. Ha nem szánsz rá annyit, míg összegyűjtöd jó alternatíva a 4x Pinata.

2018. júl. 11. 07:44
 2/5 A kérdező kommentje:
A két "japán" robot is fantasztikus.
2018. júl. 13. 19:57
 3/5 anonim válasza:

Ha teszel bele pénzt FFA-ban a Spectre a legjobb, 4 Orkánnal. Pénz nélkül a Griffin vagy a Natasha, igen.

A kedvenc robotom a Carnage egyébként. Két Zeus nevű fegyverrel nagyon jó. Van beepitett Ancile pajzsa, és egy ideig nagyon gyorsan tud haladni. És még jól is néz ki :D

2018. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem az eredményeim nagyon jók voltak, főleg free for allban. 100 meccsre vetítve 55 első hely, 25 második, 10 harmadik. Tehát 90%-át nyertem. Sokszor csak az volt a gond, hogy ugye a gyémánt meg bajnok ligások direkt bukták a meccseket és lejöttek aranyba a sok koreai robottal. Pénz belerakása nélkül is meglehet oldani. Én már nem játszok, de most a frissítés óta sokkal jobb lett a játék, nem követel pénzt.

Natasha (lehetőleg minél nagyobb szintű, nálam 12es volt): 2db Thunder és 2db Gust.

Griffin: 2db Orkán és 2db Aphid volt rajta.

Griffin: 2db Taran és 2db magnum.

Leo: Thunder, 3db Pinata.

Raijin: 2db Trebuchet vagy Thunder. Ugye Trebuchet egy távoli cp-kre való fegyver, de sokszor jól jött ffaban is. Néha 2db Thundert használtam a Raijinon is, amit 1v1ben a legnehezebb kilőni. Ha fejleszted rengeteg élete van és ott a fizikai pajzs is.

Később volt egy Lancelotom is, Ancile és 2db Orkánnal felszerelve nagyon szívós az is.

Az első 5 robottal ffa-ban nem igazán lesz ellenfeled. Az Orkános Griffel vagy a Natival kell kezdeni pályától függően és nincs megállás. Ha szükség van ugrásra akkor a Griffin - ilyen pálya sokszor Róma. Ha nincs, akkor a Natasha. Kapod a zsetont és ujraéleszted. A lényeg, hogy ezzel a két bottal kezdj, utána jöjjön csak a többi. Én legtöbbször a Raijint hoztam be utoljára.

2018. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Griffin: 2x Taran, 2x Magnum

Fury: 3x Nashorn

Natasha: 2x Thunder, 2x Gust

Leo: Avenger, 3x Punisher


Nekem ezek vannak. Legalább 8 szintig ha felhuzod mindent, freeforallban és deatmatchben sem lesz ellenfeled.

Natasha nekem 12es, fegyok 8asok, közelharcban 1v1ben nincs ellenfél konkrétan.

2018. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!