Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem találom meg sehol a...

Miért nem találom meg sehol a fable 3 magyarosítást?

Figyelt kérdés
Régen is magyarul játszottuk gépen, egy csomó videós is magyarul vette fel, szóval ne azt mondjátok hogy nincs hozzá, mert ez nem igaz. Ahol meg megtaláltam, hogy fable 3 magyarosítást, onnan törölve van.. MIÉRT???

2018. júl. 6. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy 2013-ban játszottam a játékkal, akkoriban találtam fent magyarítást, de az se volt teljesen magyarosítva.Egyes részekben hiányzott a felirat. Szóval hivatalos feliratot nem láttam hozzá.
2018. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyárilag magyarul jelent meg, nem volt értelme még egy külön magyarítást is készíteni hozzá.
2018. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvvel jelent meg a hivatalos játék, akkor minek csinálnának hozzá magyarítást? Ha nem akarod megvenni, tanulj meg angolul.
2018. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg ncore-on
2018. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha gyárilag magyarul jelent meg, akkor a nyelvek között miért csak angol és orosz van? A vásárlós kommentelő meg nyeljen sót.
2018. júl. 6. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

"A vásárlós kommentelő meg nyeljen sót."


Ne foglalkozz vele, de azért van igazság abban, amit mond. Egy eredeti játéknak számos előnye van. Frissítéseket és hibajavításokat kapsz folyamatosan és néha még extra kiegészítőket.


Amúgy, van aki veri a mellét, hogy csak eredeti játékokat vesz, közben meg vígan tölt le filmeket. Az ilyen emberek szerint teljesen elfogadott a filmletöltés és nem ugyanaz, mintha játékot töltenél le :)

2018. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyelek sót, nem kell félni, ki szereti ízetlenül a rántott húst?:D


Ha a játék magyarul jelenik meg, nem csinálnak hozzá magyarítást, hiszen felesleges, ott van eredetiben. Az, hogy te milyet töltesz le, szíved joga.


Sose mondtam, hogy minden játékot meg kell venni, csupán annyit, ha már letölt valaki egy játékot, akkor érje be azzal, amit az nyújt.

2018. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tölts le olyat ami többnyelvű! Mármint olyat vegyél... Természetesen.:) A leírásban benne szokott lenni milyen nyelvek érhetőek el az adott játék verzióknál. Biztos az orosz régiós játékot"vetted meg".
2018. júl. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én rögtön megtaláltam. [link]
2018. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
örülj, ha tudsz még a játékkal játszani.. én sehol nem találok egy működő verziót :/
2018. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!