Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megcsinálna nekem valaki egy...

Megcsinálna nekem valaki egy Farcry 5 egyik küldetését?

Figyelt kérdés

Nem tudom irányítani a repülőgépet se kontrollerrel, se billentyűzettel. Sehogyse tudom John Seed gépét lelőni, de még csak megsebesíteni se sikerült. Easy fokozaton se, mindenféle segítség bekapcsolásával sem. Sokszor próbáltam már, de nem érzem a repülőgép irányítását.


Fizetek érte, elviszem a gépem, megadom az uplay fiókom címét, de valaki vigye már tovább ezt a szar küldetést. Köszi


2018. júl. 6. 18:14
 1/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Jelentkezem :)
2018. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Mennyit fizetsz?
2018. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már kaptam privát üzenetben ajánlatot, mindent lebeszéltem a sráccal, 5000ft-ot fizettem érte. Azért köszi a jelentkezést ;)
2018. júl. 6. 21:22
 4/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
43%

Ha valóban így van, akkor te aztán egy jó nagy balek vagy. Ritkán látni ilyen szerencsétlent ;).

Tudod én már első sorban csak trollkodni akartam veled, eszembe nem jutott, hogy segítsek megcsinálni, az meg aztán főleg nem, hogy pénzt kérjek.

2018. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha valóban így van, akkor te aztán egy jó nagy balek vagy. Ritkán látni ilyen szerencsétlent ;).

Tudod én már első sorban csak trollkodni akartam veled, eszembe nem jutott, hogy segítsek megcsinálni, az meg aztán főleg nem, hogy pénzt kérjek."


Nem nagyon érdekel a véleményed. Volt egy problémám, amit valaki meg fog oldani. Az, hogy ezt nem kérem ingyen azt árulja el, hogy értékelem a hozzáállását és a ráfordított idejét. Én ajánlottam fel, nem ő kérte.


Szóval attól nem leszek balek, hogy van egy problémám, aminek a megoldásához én kevés vagyok, ezért valakit megkérek és van bőr a képemen, hogy nem kérem ingyen a "szolgáltatását".


Neked eszedbe nem jutott, hogy valaki máson segíts. Inkább trollkodsz, beszólsz és hülyének nézel. Szerintem kettőnk közül te vagy balek :)

2018. júl. 6. 21:42
 6/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
30%
Nem hinném. Mármint... én is játszottam a Far Cry 5-öt és halál egyszerű volt repülőt és helikoptert vezetni. Nagyon leegyszerűsítették az irányításukat más játékokhoz képest. Pl. GTA 4-ben a helikopter vezetéséhez tényleg kellett egy kis skill hogy belejöjj. Plusz az egész játék borzasztó könnyű úgy, hogy hardon játszottam. Tehát hogy egy olyan nulla kihívás küldetésre kidobni 5000 Ft-ot, már megbocsáss, de elég nagy balekság. De gratulálok annak, aki segít neked, nehogy azt hidd, hogy olyan baromi nagy jószívűségből csinálta, valószínűleg ő is röhög a markában, hogy ilyen könnyen 5000 Ft-ot szerzett.
2018. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy végig se olvasod, amit írok :) NEM akart pénzt elfogadni. Én tukmáltam rá és nehezen fogadta el :)


Amúgy meg egyáltalán nem érdekel, hogy mekkora kihívás egy ilyen játékot végig játszani. Az, hogy te hardon végig toltad egy dolog. Én centikre terelgetem a versenyautókat Monacoban a korlátok között szimulátorban, mert az jobban megy nekem, mégse hencegek vele olyan emberek előtt, aki ebben "bénák". Te ügyesebb vagy nálam a Farcry-ban, sőt hozzád képest én tényleg elég béna vagyok :) Remélem, kiengeszteltem az egodat.


Szerintem most már hagyjuk abba ezt a vitát. Én megkaptam, amit akartam, te is kiélhetted a "királyabb és ügyesebb vagyok nálad, te meg egy balek vagy, hogy nem tudod megoldani" vágyadat, így mind a ketten elégedettek lehetünk. További szép estét neked és további kellemes videójátékozást!


Amúgy biztos jó fej vagy a való életben, de most nem sikerült megmutatnod :(

2018. júl. 6. 23:25
 8/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
40%
Kiengesztelni az egómat? Ember, nézz már utána fórumokon, videókon keresztül a játéknak, mielőtt hülyeségeket írsz. A játék annyira könnyű volt, hogy kisebb botrány kerekedett ki belőle, mindenki amiatt sírt, hogy nem volt benne semmi kihívás, mert az MI segghülye volt. Hardon olyan a játék, mint egy séta a parkban, egy ásóval végigmehettél a bázisokon és leüthettél mindenkit. Hogy neked ez a játék nehézségeket okoz, az elég furcsa, és baj. Amúgy nem szeretnél nekem is utalni 5000 Ft-ot, ha már ilyen gazdag vagy?
2018. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez az igazi kihívás. haha

https://www.youtube.com/watch?v=eZWXSVfLDH4

2018. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak a repülő vezetése okozott problémát, a játék többi elemeivel nem volt különösebb problémám. Amúgy milyen hülyeséget írtam? Nem értelek, komolyan nem értelek. Én csak annyit mondtam, hogy az egyik küldetés teljesítése számomra nehézséget okozott. Nem általánosítottam, hogy a játék baromi nehéz lenne mindenki számára. Szóval kettőnk közül inkább te beszélsz baromságokat :)


Miért utaljak neked pénzt? Tettél nekem bármit is, amiért megérdemelnéd? Nem hiszem.


De még mindig nem értem, hogy mit akarsz még tőlem????? Bebizonyítottad, hogy király vagy és ügyesebb vagy. El is ismertem, hogy jobb vagy. Az is bebizonyosodott, hogy én sz.r vagyok és talán a legbénább játékos és még h.lye is, hogy pénzt fizetek másoknak, hogy oldja meg helyettem a küldetést. Ezen kívül minek írogatsz még? Mit akarsz elérni? Mit akarsz még számomra bizonyítani?

2018. júl. 7. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!