Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rulett stratégia, vélemények?...

Rulett stratégia, vélemények? Lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy stratégiát "találtam ki", azért írom így, mert rengeteget olvastam a témában és ezzel nem futottam össze sehol. (Valószínű, hogy más is próbálta már nyilván.)


Igen tudom, hogy a kaszinó mindig nyer, házelőny, szerencsejáték, hosszú távon bukó - én is kipróbáltam több szerencsejátékot is kaszinókban, tehát az ilyen típusú kommenteken lépjünk túl, mert én is így vagyok vele teljes mértékben! :)


Tehát:

Adott a házelőny, 51,35% - nekem 48,65% esélyem van a nyerésre a duplázós stratégia esetén. (piros-fekete, páros-páratlan). Az a módszer sem nyereséges, ha minden számra megrakom a minimális összeget, VISZONT:

adott 37 szám, ebből 35 számra megrakok 1x egységet. (35x1)

Ezzel a módszerrel ~94,6% esélyem van a nyerésre egy körben és 5,4 % a bukásra. Ha nyerek elviszek 36 egységet. HA bukó: megduplázom az előző összeget, ugyan azokra a számokra. ÉS itt jön a módszer hátránya/előnye, hogy ugyanúgy 5,4%, hogy elvesztem, de a valószínűsége ennek még kevesebb (ahhoz, hogy 5x egymás után feljöjjön e két szám valamelyike 0,00004%, ami valljuk be jóval kisebb, mint a "sima" duplázós módszernél akár az egymás utáni 10 vagy afeletti kipörgetés esélye.


Hozzátenném még, hogy igazi kerékkel vegyük, mert abban biztos vagyok, hogy az online kaszínós véletlenszám-generálós kerék manipulálva van. Kiegészítve avval, hogy az online kaszinóknak biztos, hogy van "memóriája" - tehátm, ha elérnék egy adott összeget, pl. 50 ezer ft-ot 1 hét alatt, akkor váltanék kaszinót - ezzel mégjobban csökkentve az egyes kaszinók előnyét.


Ti mit gondoltok erről? Hallottatok már e módszerről és ha igen, tapasztalatok esetleg? Az élő kerekes ruletten mivel tudja a kaszinó esetleg befolyásolni a kipörgetett számot?


És mégegyszer: tudom, hogy nem nyereséges hosszútávon, nem is ez a célom, egyetemre járok, dolgozok és terveim vannak, csupán egy kis pluszra tennék szert (napi néhány órával 5-10-15 ezer ft, szóval összességében kis tétekre gondolok)


Köszönöm, ha elolvasod és megosztod a véleményed!



2018. júl. 7. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
1796-ban írták le először a rulett szabályait. Gondolod, hogy az azóta eltelt idő alatt senki nem akadt, aki kitalálta volna a nyerő stratégiát? Már rég bezárt volna az összes rulettasztal.
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elképzeléseddel az a baj, hogy max 6-ot rakhatsz meg (2 db 3-as sor), tehát nem pakolhatod tele az asztalt. Amire te gondolsz, az egyszeri játékmező megjátszása, ott van 1:36-hoz, de akkor csak egyetlen mezővel játszol, pl a 11-essel.
2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt csak online kaszinóban lehetne megcsinálni, amikről te is tudod hogy egy fekete lyuk nem büszkélkedhet annyi anomáliával mint azok.

Hidd el fél órán belül kijönne az a szám amire nem tettél legalább 6-szor, vagy még többször is

2019. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!