Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik még Star wars...

Valaki játszik még Star wars Battlefront II-vél a csodafrissítés után?

Figyelt kérdés

Szinte csak heroes vs villain jatekmód megy egyik haverommal, eddig ugye úgy nézett ki a játék hogy aki karddal operál az közelre csicskít, aki ugye lövöldözős karival keni az tálvolról aprítja a jediket vagy a sitheket.

Namármost bejött egy frissítés miszerint új harcrendszer van (ami eddigi tapasztalatok alapján annyi hogy tök mindegy hogy kivel mész ha szembejön bármilyen lövöldözős karakter akkor neked gatya, távolságtól függetlenül), kardozni eselytelen az új stamina miatt, 2 ütés vagy 5mp védekezés és ennyi volt... Az öreg Palpatine-t ideiglenesen kiszedték, ha jól értettem akkor nerf lesz, pedig abszolút nem volt szerintem op,

tekintve hogy szerintem vannak bőven erősebbek amiket békénhagytak. Viszont amit nem értek és ez lenne az egyik kérdésem hogy; hogy a jó isten ferde f***ába lőnek engem folyamat ki a ranged karakterekkel amikor izomból ugrálok, dodge-olok, sőt volt olyan is hogy ellöktek, repültem és mégis végig lőtt közben? (Ps-én tolom, elvileg nem kellene pcsekkel osszedobni, azt meg nem hiszem el hogy valaki gombával így céloz)

Ahogy tudom nincs a játékban target lock, csak soft lock

A második kérdés pedig; miért kell minden játékot elvaszni a “frissítéssel” “updatevel” “hotfixxel” stb?

Ahelyett hogy plusz pályáját karaktereket dobálnánk be ezzel basszák el az ember játékát


2018. júl. 8. 03:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én palpatine miatt vagyok szomorú.

Mindig vele nyomtam, kimaxoltam, a kedvenc karakterem... erre kiveszik. Menjenek a fenébe. Vader mérföldekkel OP karakter.

Amúgy kezdtem furcsálni, hogy mióta frissítés lett Kyloval miért lő ki közelről mindig Han vagy Leia. Nem tudtam, hogy a frissítésben a lövöldözősök közelharci képességei is megváltoztak. :( Most már értem.

2018. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!