Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC játékot keresek. Tudtok ilyet?

PC játékot keresek. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Keresek valami jókis PC game-et,amivel elüthetném az időt. :) Légyszi segítsetek. Eddigi kedvenceim: GTA V, Europa Universalis IV, Cities Skylines, Minecraft.


Tehát olyan játékokat keresek,amik úgymond komolyabbak. Kategóriától függetlenül. Nem vagyok már 12 éves, viszont a minőségi játékokat szeretem; vackokkal légyszi ne etessetek. :D


Minél összetettebb legyen, sok lehetőséggel, lehetőleg nagy szabadsággal. Fontos,hogy minél több játékótrát lehessen beleölni, jó hosszú ideig játszható játék legyen. Hosszú játék, és az sem hátrány,ha nagy az újrajátszási faktora :)


A kötött történetvezetéssel rendelkező játékok közül nem túl sok győzött meg. Ha ilyet ajánlotok, ügyeljetek rá,hogy vagy nagyon hangulatos, vagy valamiért nagyon profi játék legyen.


Mint mondtam, a kategória nem számít.



(amik most megvannak a jelenlegi gépemen és játszom velük,tehát ne ajánljátok: CS, Battlefiled 3, Total War Rome 2, F1. )


Köszi



2018. júl. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamár EU4, akkor esetleg megpróbálkozhatnák a Crusader Kings 2-vel, esetleg a Stellarissal :)
2018. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezzekkel töltöm a legtöbb időt:


Terraria

FTL

Mount & Blade: Warband

Heroes of Might and Magic III

Civilization V

XCOM 1,2

Crusader Kings II

Jagged Alliance 2 v1.13

OpenRCT2

Stardew Valley

2018. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Planet Coaster lehet, hogy tetszene, egy könnyed menedzsment játék, melyben saját vidámparkot tudsz építeni.


A Stardew Valley-t én is bátran ajánlom, az egyik legszebb pixel art stílusú grafikával rendelkező indie cím. Ráadásul rengeteg tartalom rejlik benne, egy "végigjátszás" simán 50-60+ óra is lehet, egy minden igényt kielégítő, és szépen elrendezett farm felépítése, pedig a 100 órát is átlépi.


Kisebb címek közül, a The Binding of Isaac: Rebirt, az amit szintén bátran ajánlok. A legjobb rogue-lite cím a piacon, melybe órák százait lehet beleölni, a kimaxolás, általában 250-500 óra között mozog (skill függő).


A Divinity: Original Sin 2, egyedül és coop-ban is lehet játszani. Egy végigjátszás 70-80 óra átlagosan, de akár 100+ is lehet. Hatalmas szabadságot kínál a játék karakterkészítés során, és a feladatok sokféleképpen megoldhatóak, így az újrajátszhatósági faktor is magas.


The Witcher 3: Wild Hunt, ez a cím erősen sztori központú, de megéri végigjátszani. Remekül megalkotott karakterek, és érdekes helyszínek várnak a Witcher világában. Komoly döntés helyzetekben sem fukarkodik a játék, így itt is megvan az újrajátszás lehetősége. (A novellásköteteket, és regényeket is érdemes elolvasni, és az első 2 részt legalább egyszer-egyszer végigjátszani.)

2018. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mafia 2

Tomb Raider 2013

2018. júl. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mafia 3 lemaradt :D
2018. júl. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!