Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legend játékban...

Bogzalma kérdése:

League of legend játékban milyen statban kell lennem, hogy elérjem az S- osztályzatot?

Figyelt kérdés

Szeretnék ládát szeretni és ahhoz S-kell.

Milyen arányban legyen a

Meggyilkolt hősök/halálozás/asszist



2018. júl. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Függ a csapatod teljesítményétől, attól, hogy milyen erős csapat ellen játszol, függ attól is, hogy a hősöddel milyen teljesítményt szoktak elérni. (szerintem attól is függ, hogy a játék melyik szakaszában teljesítesz jól, de ezt rito nem erősítette meg, a többit igen).


És supportot tolom, és S- vagy fölötti igen ritka, kb 20 meccsből 1-3 nekem. Zyraval egyszerűbb, sorakával kicsit nehezebb, de nincs nagy különbség, mivel beleszámolják a hős átlag teljesítményét is.

2018. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha a csapatod nyer 20/10-re neked meg van 5 kill és 10 assist azzal már egész jó vagy hőstől függetlenül.
2018. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindent néznek. Más hogy játszik átlagosan azzal a championnal akivel mész.

Ha pl pickelsz egy op champet, akkor lehet nem kapsz S-t 20 kill és 4 death mellett sem. (velem megtörtént)

Viszont ha gyengével játszol, akkor lehet 1 killel is S kapsz.

Farmot is nézi amúgy. Ha keveset farmolsz és nem vagy supp, akkor alapból nem ad S-t szerintem.

2018. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak toljad a meccseket aztán előbb-utóbb úgyis adni fog. Persze, ha szoktak jó meccseid lenni.


Ha ládát akarsz, menj sok Aramot.

Aramon könnyebb ládát szerezni.

Nekem bedobott egy Olaf-ot, úgy hogy akkor játszottam Olaf-al először és lepentáztam vele :D


Viszont az fontos, hogy meglegyen az adott hős, mert csak olyanokra kapsz ládát

2018. júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!