Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak magyar ps plusz mukodik...

Csak magyar ps plusz mukodik magyaroknak? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Most fogok venni egy ps4 et. Jo magyar hiven azert en is a legolcsobban szeretnem megúszni a történetet... neztem mar ps plusz kódokat es UK es US es et talaltam csak. Az szamomra is vilagos hogy egy masik kontinens kódot nem tudok aktiválni. De mivel csak UKes van ami EU bol van felmerült bennem a kérdés hogy az nem e működne nekem. Mik nektek ettol a tapasztalataitok. Hol lehet a legolcsóbban megvasarolni?


(Termeszetesen ha nincs mas opcio akkor veszem a magyar aron, de ha van ra lehetoseg hogy az ember spóroljon akkor csak meg teszi, nem? De...)



2018. júl. 12. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvass utana, hogyan kell ket regiot hasznalni. Siman kivitelezheto, hogy legyen egy magyar es egy angol.
2018. júl. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!