Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Saját LEGO építményhez darabok?

Saját LEGO építményhez darabok?

Figyelt kérdés

Neten találtam egy LEGO Tigris tankot amit megszeretnék épiteni viszont még sose csináltam ilyet , tehát nem tudom honnan kéne az darabokat beszerezni . Vannak magyar oldalak de azok vagy horribil áron vannak vagy pedig nem is árulnak egyes részeket . Más internetes oldalokon a Bricklink-et ajánlották de ahogy én értettem mindegyik eladónak kell szállítási díjat fizetni és nem találtam olyan eladót aki több szükséges darabot is árult volna olcsón.

Illetve van egy magyar oldal ami külföldről behozott LEGO szetteket árul de szintén horribilis árakon.



2018. júl. 12. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

kis tételben nem is lesz.

ebay stb helyeken találsz, de akkor 1000-2000 db-okat kell venned (vagy kilós a kiszerelés, pl minimum 10 kg).

Sajnos az egyedi dolgok építése sokba kerül, mert rengeteg plusz anyagot kell beszerezned ugyan abból az elemből, mait lehet később sose használsz fel.

2018. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt/(van) ilyen kósza ötletem, egy 350-400 darabból álló cuccot építenék meg, de eddig nem találtam megoldást rá, honnét lehetne beszerezni a szükséges elemeket. Nem találtam egy olyan boltot sem, ahol mindenből lett volna. 8-10 magánszemélytől, külföldről összevadászni, kifizetni a horribilis postaköltséget (a termékek értékéhez képest), és mellé lenyelni a vámot is, ha EU-n kívülről jön... Durva.

Remélem, beír ide egy gyakorlott LEGO-s, és tud adni jó tippeket.

2018. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!