Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow Six Siege onnection...

Rainbow Six Siege onnection failure másnál is előfordul így, mint nálam?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja minden nap 22:00-kor kidob Connection Failure üzenettel [2-0x00000015] error kóddal.

Ezt követően a játék nem tud egyből csatlakozni a szerverhez, ha sikerül bezárni nem tud szinkronizálni. Egy pár perc elteltével visszaenged, de nem tudom mitől lehet. Internet van, nem megy el, mivel közben beszélünk Disordon.

Valakinek valami ötlet?



2018. júl. 14. 22:13
 1/2 B1nc1 ***** válasza:
Szarok a Ubi szerverek (mindig is azok voltak). Ha nem sikerul belepni egy-ket ujrainditas utan, nezz re a R6 sieg twitter-ere. Altalaba kirakjak, ha a szerver nem uzemel.
2018. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szarok.., de ebben az esetben a többiek a csapatból tovább játszanak és csak én tűnök el egy pár percre. Elveszti a kapcsolatot a szerverrel, a többiek ugyanúgy játszanak, mivel beszélünk közben disordon. Ez egy idő után idegesítő, egyenlőre annyit tudtam csinálni, hogy emléeztetőt állítottam be és nem kezdek új mecsbe.
2018. júl. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!