Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban "elromlott" a...

Sims 3-ban "elromlott" a postaládám. Mit lehet vele csinálni? Konkrétabban lent

Figyelt kérdés

Beírtam csalókódnak a *moveObjects on*-t és ezzel mindent lehet mozgatni még a postaládát is. Na én meg jól arrébb vittem egészen a járda széléig. Ott laraktam és azóta nem érzékeli.

Szóval hogyha rányomok akkor csak azt írja ki hogy ajándék küldése egy barátnak, pedig írta hogy kaptam számlát. És így nem bírom kifizetni.

Kikapcsoltam a csalókódot a *moveObjects off* beírásával de így sem érzékeli.

A számla kifizetése még a kisebbik baj, mivel van sok csalás ami a postaládából érhető el és ezeket így nem tudom elérni.

Valaki segítene, hogy mit lehet tenni? Volt már ilyen mással is?



2018. júl. 15. 22:51
 1/5 anonim válasza:
Tedd le valahol beljebb a telken/add el, és vegyél újat.
2018. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sims 3- ban amúgy kód nélkül is tudod mozgatni a postaládát és a kukát is. ;)
2018. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az a baj hogy nem érzékeli hogyha mozgatni akarom. Szóval ha rámegyek nincs ott az a kezecske.

Hol lehet postaládát venni?

2018. júl. 16. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
ha hazaértem megnézem nekem mit csinál, de úgy rémlik hogy simán kéne tudnod mozgatni a moveobjecttel
2018. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
testingcheatsenabled true aztán shift + klik a postaládára és tárgy vagy törlés (hirtelen nem jut eszembe). Ezután tudsz újat venni.
2018. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!