Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim PS4 - hogy találhatnám...

Skyrim PS4 - hogy találhatnám meg a szökött rabot térképjel nélkül?

Figyelt kérdés

Vilkastól kaptam a küldetést, hogy keressek meg egy bűnözőt, aki megszökött a börtönből.

Viszont nincs jele a térképen, pedig elvileg kéne, hogy legyen.

Nem próbáltam meg betölteni egy korábbi mentést és újra elfogadni, mert azóta csináltam mást is, nem szívesen kezdeném elölről.


Meg elvileg jellel is nehéz a nyomára bukkanni.


Valami tipp, hogy megtaláljam?


PS4-gyel játszom, itt nem működik a PC-s konzolparancsos megoldás :(


2018. júl. 16. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen csináltam Companions küldetéseket, de ha fent vannak a DLC-k, akkor elképzelhető, hogy valamelyik DLC területre spawnolta a rabot? Mert azokat nem jelzi, amíg nem vagy az adott mapon. Illetve ellenőrizd, hogy biztosan aktív legyen a küldetés(be legyen állítva a követés a térképen)!
2018. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem anno Whiterun, és Falkhrat között elterülő tó partján sétálgatott. Van ott egy malom is. Halfmoon mill asszem.

Ha viszont véletlenszerűen rakja le valahova a játék, akkor marad a keresgélés.

2018. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!