Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PC kellene a lolhoz az...

Milyen PC kellene a lolhoz az én elvárásaiomhoz?

Figyelt kérdés

150-200 ezer Ft-ből szeretnék gazdálkodni

Nagyon nem értek a számítógépekhez és lolozni szeretnék leginkább olyan 100fps körül de fix 60fps is jó lenne full grafikán hogy azt egy 150-200ezer Ft-s gépből ki lehetne hozni?És fifa 19 és forza horizon 4 et szeretnék majd ha ki jönnek hogy azok elfutnak-e laggmentesen?

Monitorom van

Ha tudnátok ajánlani számítógépet, alkatrészeket(proci,videokartya stb.)



2018. júl. 17. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mért vegyen régi i7 i5-ket ha ez Ryen simán veri őket és sokkal olcsóbb is?


Bocsi itt én fogalmaztam rosszul. Egy két generációval régebbi intelekre gondoltam, nem a legelső megjelent intelekre. (6000, 7000 stb.)


Amúgy vagyok fanboy, én tapasztalatból ajánlok, de gondolom te is ezért ragaszkodsz az AMD-hez. Nem mondom, hogy a Ryen rossz lenne, de én még sose használtam, viszont intelt igen és teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. Akkor meg miért váltanék? És ha én egy termékkel meg vagyok elégedve, akkor miért ne ajánlhatnám másoknak?


Amúgy nem igaz, hogy simán veri őket, de tudod mit, lehet, hogy veri őket, elismerem. Viszont az is biztos, ha leültetnélek több gép elé játszani és utána meg kellene mondanod, hogy melyik gépben milyen proci volt, akkor megráznám a kezedet, mert olyan sas szemed van, amilyet még nem látott a világ, hiszen 5-10 fps különbségekről beszélünk.

2018. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elnézést Uram rosszúl fejetem ki magam, elég fáradt voltam már.. 5-10 fps nem a világ vége, ha azt nézzük hogy a Ryzen legyengébb modelja is 4 mag 4 szál és simán tudod felhúzni 3,9 Ghz-ra alap hütővel Ryzen 3 1200.

Jelenleg elismerem a játékok nagy része Intel-re van optimalizáva mivel az AMD ha nevezhető ennek akkor szünetelt a CPU-k terén és inkább GPU-kat fejlesztet ki.. az AMD nyers erőben mindig is jobb volt, de viszont az Intel technológiája még a legfejlettebb a piacon. Meg nyilván persze hogy "veri" játékban az Intel az AMD-t mivel a engine-nek (motorok) nagy része 2 vagy 4 magos CPU-kat ígényel.

2018. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!