Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nos az a probléma áll fent...

Nos az a probléma áll fent hogy az IO Interactive ingyenessé tette a Hitman 3. epizódját a Marrakesh-t de mivel szörnyen dilettánsak odáig nem tudtak eljutni hogy normálisan letölthető legyen (többi lent)?

Figyelt kérdés
Steamen nem lehet letölteni vagy könyvtárba rakni, Steamdb-n (a Sapienza résznél működött ez a megoldás) vagy Futtatásban (GameStaron írták) próbálom telepíteni akkor alkalmazás konfigurációproblémát dob fel. Az első két rész (Paris, Sapienza) már megvan. Van valami egyéb megoldás vagy csak fogadjam el hogy az IO Interactive ennyire balfаsz és hagyjak fel az egésszel?

2018. júl. 18. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem balfas`z, tegnap aktiváltam-telepítettem Steamdb-ről gond nélkül. Nálad nem jó valami, és gondolom nem azért mert te b`alfasz vagy. Inkább a probléma megoldására törekedj dühkitörés helyett. Én tudok egy lehetséges megoldást, vagy mondjam én is, hogy "ha ennyire balf`аsz vagy hagyj fel az egésszel?"


Akkor írja ki a hibát, ha a DLC-t aktiválnád de az alapjáték nincs telepítve, és nem tudja mihez hozzáadni.

Alapjáték hozzáadása-telepítése böngészőből-linkkel:

steam://install/236870

Majd utána jöhet az Ep.3:

steam://install/440930

2018. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja nem dilettánsak csak úgy árulják a játékukat a Steamen hogy a Steam alapvető kezelésével nincsenek tisztában

ne itt shillelj hülyegyerek

2018. júl. 18. 15:50
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy így már működött szóval azért köszönöm, csak felesleges volt idegesíteni
2018. júl. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!