Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas DYOM. Miért...

GTA San Andreas DYOM. Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Egy oldal segítségével ( [link] ) letöltöttem a CLEO-t és a DYOM-ot is úgy ahogyan írta. Amikor elindítottam az új játénál a DYOM-ot akkor ki crash-elt a GTA, ez miért van?

2018. júl. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak más modok is a játékban? Összeakadhat rengeteg okból. Egy kocsi skin, egy fegyver skin, saját HUD, más betűtípus stb. Másra nagyon nem tudok gondolni. Ha nincs mod, Windows 8 és az utáni rendszeren segíthet a SilentPatch:

[link]

Ha a játék eredeti, az is gond lehet, abban az esetben nincs amit kezdeni. Ha tört játékod van, töltsd le a Hoodlum cracket hozzá.

2018. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget működik. Csak az zavart be, hogy én amikor a gta letöltöm az a fájl neve, hogy GTA San Andreas HOODLUM és nem értettem, hogy minek letölteni egy hoodlum cracket de utánna néztem és egy hoodlum fixet kellett letölteni.
2018. júl. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!