Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben csak egy háztartáso...

Sims 4-ben csak egy háztartásom lehet mert a játék kitörli a régieket. Mi lehet a probléma? Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Amikor készítek egy új háztartást az előző házak amiket építettem és családok amiket készítettem a házukkal együtt eltűnnek.

Próbálkoztam már pár dologgal de semmi se használt és ötletem sincs mi lehet a probléma.

Laptopon játszok és 2 kiegészítőm van (cats and dogs, city living). A játék jól megy nem akadozik vagy hasonlók.


2018. júl. 19. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna kitörlődnie. Amikor indítod a játékot, akkor a "Load Game" gombbal be tudod tölteni az eddigi mentésedet. Ha csak simán a nagy "Play" gombra mész, akkor a legutóbb mentett játékot tölti vissza.
2018. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. júl. 19. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!