Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot- "td-9: légy résen" miért...

Wot- "td-9: légy résen" miért nem teljesül a küldi, miközben a feltelek megvannak?

Figyelt kérdés

Üdv

Wot t28 koncept 9. küldetéséről van szó

Javítani szerettem volna a címben írt küldit, hogy megkapjam a 75k kreditet ére. Aktiválva volt, hogy javítani szeretném és t67-el kezdtem el megcsinálni. Nem volt nehéz: 4 páncélt átütő sebzés, valamint másodlagos feltétel 2 kill. Ezek mind teljesültek is, még nyertünk is és életben is maradtam, azonban mégsem kaptam meg érte a 75k kreditet. Mi lehet a baj?


egész pontosan 990 dmg

találat/átütés = 10/10

megsebesített/kilőtt ellenséges járművek = 7/2



2018. júl. 19. 17:16
 1/6 Brandon41 ***** válasza:

Nem lehet hogy el kell érni valamennyi sebzést, és hogy azt nem érted el?

Ha nem, akkor írd meg a feladat szövegét, hogy pontosabban tudjunk hogy miből gondoljuk ki.

2018. júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szószerint így van:


Elsődleges feltételek:

-okozz páncélt átütő sebzést 4 alkalommal.


Másodlagos feltételek:

-teljesítsd a fő feltételeket

-semmisíts meg 2 járművet

2018. júl. 20. 10:35
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csak tier6 vagy magasabb szinttől lehet csak a T28 HTC küldiket? bár akkor nem lenne ott a kiválasztott járműnél a t67 sem :/
2018. júl. 20. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült.
2018. júl. 20. 12:41
 5/6 Brandon41 ***** válasza:
Akkor jó, de a t55a-nál már min. 6-os tank kell a teljesítéshez.
2018. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az angol leírását a küldinek, mert sokszor félrefordítanak benne vmit.
2018. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!