Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL: Jinx csak szerintem...

LOL: Jinx csak szerintem ocsmányul erős hős? Nerf pls

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak szerinted, mivel nincs escape skillje a trapon kívül, ráugrasz bármilyen junglerrel és kb 3 másodperc alatt meghalt, de lanen is könnyű kijátszani, ha nem vagy agyhalott.
2018. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az escape skill late gameben már senkit nem érdekel, és főleg ha áll mellette egy Blitz-Leona-Morgana support, akkor megnézem hogy szöksz rá és ölöd meg egyedül. Nekem csak elegem van hogyha mostanában enemyben Jinx van- még így is, hogy az adc sz.ar ebben a metában, csak loseolok. A base attack speedje, és a Q kis bombák dmg-e kib.ttul el van nagyolva, semmit nem lehet kezdeni ellene.
2018. júl. 20. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

a dota jobb



(csak vicceltem, kérlek, ne bántsatoook :D)

2018. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig egy Ezreal vagy Draven bőven jó ellene. Az, hogy kikapsz, egy dolog, de attól még nem lesz erős.

Ennyi erővel minden hős OP, csak feedeld el.

2018. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!