Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a tapasztalat a FIFA 18...

Atti7911 kérdése:

Mi a tapasztalat a FIFA 18 játékról?

Figyelt kérdés
Én konzolon játszom (Xbox one) és az a tapasztalatom,a gép erősen befolyásolja a játék menetét.

#Xbox One #FIFA 18 #FIFA 18 tapasztalat
2018. júl. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is xboxon játszom, engem az idegesít hogy sokszor nem vált át a játékosra mikor kéne illetve lesnél nincs előnyszabály.
2018. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A játék irányítása nem szabad akarat szerint történik,olyan érzést kelt,ez már előre eldöntött meccs,főleg online játékban.100%os ziccerek maradnak ki.Gondolok itt,üres kapu kihagyása vagy 20 kapura lövésből sincs gól,ha mégis akkor les, de az ellenfél első támadásából szabályos gól.Így a játék idegesîtô, élvezhetetlen,csalás érzetet kelt.Ps 4 konzolon is ez lenne a helyzet?
2018. júl. 22. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Pc-n játszottam. Ez a legrosszabb Fifa ever

Te is leírtad miért,fölös is pazarolni rá a szót

19-nek valszeg már nem fogok adni esélyt mert nem kérek az EAids-ből

Pes,főleg hogy lesz a kedvenc csapatommal egy külön edition

2018. júl. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a játék működését bármilyen szinten befolyásolná az xbox. Grafikai különbség lehet, meg más az irányítás, de attól még a játék ugyanúgy működik minden gépen.
2018. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy a konzol befolyásolja ,hanem a játékmenet online módban nem azt a dinamikát,játékosok erőnlétét,gyorsaságát adja vissza mint mikor melletted űlő ellen játszol.Próbáld ki online konzolon ,játsz le minimum 10 meccset véletlenszerű sorsolás alapján és várom a tapasztalatod.
2018. júl. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!