Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Használt pc játékokat vásárolf...

Használt pc játékokat vásárolfel valamelyik bolt?

Figyelt kérdés
Megszeretnék vállni a megunt játékaimtól és egy kis pénzt szeretnék szerezni.

2018. júl. 22. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezek régebbi, lemezes játékok Steam/Uplay/Origin/GoG kód nélkül, akkor 576, talán.


Ha digitális kóddal rendelkező játékok, akkor sehol, mert ezek egy felhasználó névre vannak vásárolva, amik vélhetőleg már aktiválva lettek.


Ebből ne várj sok pénzt.

2018. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Esetleg hardveraprora dobd fel (mivel pc-s játékok, ezért nehezebb eladni őket "rendes áron", mert gondolom nem online multis játékok, mivel ahhoz kód is kéne)

2018. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. maximum az árát levásárolhatod a boltba, de nevetségesen kevésért veszik be. De inkább Konzol játékokkal működik ez.
2018. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jófogásra rakd fel. de 500-1000 forintnál drágábban nem nagyon fogják venni. Én is minimál áron raktam fel dolgokat, de így is alig veszik őket.

Megkérdezhetem, hogy mik azok a játékok?

2018. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!