Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyiért tudnék venni egy...

Mennyiért tudnék venni egy használt XBOX One-t?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 360-am van, de a 2 kontroller, ami volt hozzá tönkrement, és nem vagyok benne biztos, hogy megéri még erre a konzolra 15-20 ezreket költeni. Érdekelne, hogy kontroller nélkül mennyiért tudnék ebből kiszállni? Flashelt gép, semmi baja, 20-30 ezret kaphatnék érte? Gondolom ha üzletbe viszem be beszámítani, akkor az úgy kevesebb, igaz? Illetve mennyiért kapnék olyan használt One-t, ami még jobb állapotban van, mert néztem a neten, és elég nagy a szórás. Van 50-60-ért is, meg szinte a duplájáért is.

2018. júl. 23. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben, ritkán elkapsz 45-ért is, de inkább 50-60 egy használt Xbox One ára.
2018. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
50-60? És az nem olyan, hogy 2 hét múlva tönkremegy? Azt hittem borsosabb az áruk...
2018. júl. 23. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ennyibe kerül, játék nélkül. Aki ennél többért adja, az áron felül próbálja rád tukmálni. A boltok mindig drágábban adják, hogy hasznot húzzanak, de az átlag felhasználó 50-60 felett ha nem akar átbaxni semmit, használt Xbox One-t nem ad el. A One X óta lement az ára.
2018. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 360 eladásból meg ne számíts sok pénzre. 30-ért kontrollerrel és nem ritkán néhány eredeti játékkal adják a nem kókányolt konzolokat. A tiéd szerintem a felét sem éri.
2018. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fb-n van xbox one hungarycsoport, lépj be, ott sokan árulnak.
2018. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van pont eladó 40 ér ajándék játékkal. :) Ha érdekel írj privátba
2018. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!