Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani jó RTS gameket?

Tudtok ajánlani jó RTS gameket?

Figyelt kérdés
Sose játszottam ilyesmivel... annyira nem, hogy talán csak a Spore-t tudnám felhozni. :D Régen játszottam a imperium galactica-val ami a kedvencem volt, és most videóba láttam a rise of nations, ami elvileg ilyen "kőbaltától az űrkorig" játék aminek a játék kivitelezése nagyon tetszene, hogy a semmiből az űrig. A rimworld hatalmas csalódás volt, mert a játék 10/10 volt addig, még fel nem röppent az űrhajó a vége, szó szerint mivel ez a játék vége xd, arra váram végre valami űrbeli kaland stb. és semmi. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 23. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Company of Heroes 1 - Story miatt

Company of Heroes 2 - Multiplayer

Starcraft 2-őt szokták még mondani , mondjuk én még nem próbáltam

Total war széria

Men of war :Assault squad 2

Age of empires 3

2018. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2018. júl. 23. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Empire Earth 1 + kiegészítővel az őskortól, eljuthatsz az űrkorig. Talán a játék 2. részével is, bár nem vagyok benne teljesen biztos.


Star Wars: galactic Battlegrounds: olyan, mint az Age of Empires 2, csak Star Wars-os.

Haegemonia: Az univerzum légiói: ugyanazok dolgoztak rajta, mint az Imperium Galactica sorozaton.


Age of Empires 2 HD: csak a sötét középkortól, a feudális középkorig játszódik, de nagyon jó játék. Amúgy, a Rise of Nations-t erről a játékról mintázták.

Stronghold Crusader: csak a keresztes háborúk idején játszódik. Kicsit gyerekesek, meseszerűek a karakterek, de nagyon élvezhető játék. :)

2018. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Néztem videókat a játékokról, és nagyon tetszenek :D
2018. júl. 23. 18:32
 5/6 anonim válasza:

Én is új vagyok az RTS világban


Ami nekem tetszik és ajánlom:


Halo Wars Definitive,

Halo wars 2,

ha szereted a Halo univerzumot


Warhammer Chaosbane


Esetleg Call to Arms, bár nálam elég bugos volt.

2019. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld új mindenkinek :)
2019. júl. 7. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!