Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem enged játszani a...

Miért nem enged játszani a Sims 4?

Figyelt kérdés
A játékban enged embert kreálni, házatépíteni is de magával az emberrel játszani nem. Amikor megpróbálom elindítani a játékot a családdal mindig visszadob a város választához. Mit tegyek hogy normálisan működjön?

2018. júl. 24. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Megvásároltad, eredeti?
2018. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, letoltottem de 3 honapja jatszom vele és eddig semmi problema nem volt.
2018. júl. 24. 23:10
 3/4 anonim válasza:
Akkor nemtudom, honnan töltöttem le? Próbáld meg a dokumentumok electronic arts the Sims 4 saves mappát elmenteni majd telepítés újra a játékot és töröld ki a dokumentumokban lévő mappákat is! Ezután telepítés fel újra és helyezd be a dokumentumok electronic arts the Sims 4 mappaba a savest amit lement ettél majd másolás és csere próbáld meg elindítani fontos hogy még mielőtt elvégzése a másolás és cserét az új saves nappalok is csinálj egy másolatot ha továbbra sem jó akkor az új saves mappát helyezd vissza ha még mindig nem jó akkor töröld le és adhatok egy linket ahonnan letudod tölteni a Sims 4et ami biztosan működni fog sajnos ha ezt kell választanod vagy az új saves mappát kell visszahelyezned akkor elvesznek az eddigi enteseid! Remélem tudtam segíteni és érthetően írtam le
2018. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak egyedi tartalmak a játékodban? Nekem is ugyanez volt a problémám, a script modokat a játékfrissítéseknél le kell cserélni újabb,kompatibilis verzióra (csak én ezt nem tudtam, nem véletlenül tiltja le a játék automatikusan az új kiegészítő hozzáadása után, csak én ezt figyelmen kívül hagytam), miután kitöröltem/ lecseréltem őket tökéletesen futott a játékom (nem eredeti).
2018. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!