Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A laptopomon rajta van a gta...

A laptopomon rajta van a gta san andreas és a touchpad nem akarja irányitani az emberemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rajta van a gta3 is azt bezzeg gond nélkul irányitja. Mi lehet ennek az oka. a beállitások rendben vannak már mindent átnéztem. nincs egér csak touch pad.

2018. júl. 24. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet normálisan játszani touchpaddal.Komolyan...300ft-ért is már lehet egeret venni, ami nem szar.Nemtudom hogy tudsz normálisan játszani touchpaddal hogy ekkora gond legyen.
2018. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de lehet. többször kijátszottam már a gta3 at meg a san andreast is laptopon touch pad segitségével. Mivel én balkezes vagyok ezért nekem kényelmes a touch pad és nem akarok egeret használni.
2018. júl. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!