Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead by daylight futna a...

Dead by daylight futna a gépemen? vidikartya:Geforce gtx 460 256bit ddr5 ram:4gb CPU:2.40ghz E6600 felturbozva 3. 0 ghzre

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélytelen! Gyenge a processzor hozzá és kevés a RAM. (Min 8 GB RAM kellene és egy Intel core i3-as proci) A videókártyán meg "elzötyögne" egy LOW vagy Medium grafika közt, de a többi feltétel nélkül nincs értelme felrakni a gépre!
2018. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes hétvégén teszteld le (nem tudom mikor lesz legközelebb) vagy féláras akcióban 3000ért vedd meg, akkor nem buksz sokat, ha egyelőre nem tudsz vele játszani.


Amúgy én egy irodai laptopon low-on zötyögve bár, de futtattam jó ideig (4gb ram, nvidia 820m, i3 4030u) :D Nem volt egy nagy vizuális élmény, de elment a játék. Lehet, hogy neked is elmenne így, a kérdés az, hogy mennyire vagy hajlandó levenni a grafikát.

2018. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!