Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha lenne egy teljesen oldschoo...

Ha lenne egy teljesen oldschool Metin2 szerver érdekelné a metineseket? 99 max szint nincs 6-7 opt. Olyan mint a frissítés előtti sima metin2.

Figyelt kérdés
Én nem tudok róla hogy lenne ilyen szerver ezért úgy döntöttem csinálok egy olyat ami vissza hozza a régi játékmenetet, az elsőt. Nincsenek beta cuccok, se 6-7 opt, 5 opt van ütni lehet, teljesen olyan mint a régi 2013 előtti metin volt 99 max szinttel. Néhány hasznos dolog azért lenne benne pl.: offline shop, 5 leltár. Ha van valami ötletetek ezzel kapcsolatban én nyitott vagyok rá. Kérem a Metin2-t fikázók kíméljenek.

2018. júl. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos oda járnának néhányan nosztalgiázni. Ez a kérdés elborzasztott. Eddig bele sem gondoltam, hogy 2013 milyen régen volt. :/
2018. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy csinálsz xd


Ilyen szervert meg aligha fogsz találni. Véleményem szerint aki kicsit is igényes az nem magyar viszonylatba fog privát szervert keresni (programozáshoz mit sem értő banda, giccses 1 bájtos texturaju itemek, kismillió SÉs prémium, tahó játékosközösség jellemzi ezeket leginkább. Pl ilyen a mostani lopott mester is), habár az oldmt2 egy nagyon erős kivéltel volt ez alól, bár 2014 óta nem követem a fejlesztéseit.


A legprofibb szerver az minden kétséget kizáróan a World of Metin2, toronymagasan übereli az eredetit is, amit leírtál mind benne van. A játékosoktól viszont megköveteli az angol nyelv ismeretét, ezért részben kiszűri a trükköző nokedliket.

2018. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, szerintem érdekelné az emberek egy jó részét(közöttük engem is). Csak ahoz hogy befuttasd, megfelelő marketingre van szükség, és tapasztalatom szerint, youtube videósokkal lehet a legnagyobb népet elérni.A több ezres feliratkozós táborokkal rendelkezőkre gondolok,Pl.:Ares, WohooTube , Furypo, Cibi.
2018. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2 mar bocs de a wom2 okadek.. akkor ink eredeti vagy rubinum
2018. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!