Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Counter-Strike: Global...

A Counter-Strike: Global Offensive mennyire szól a profi gamereknek?

Figyelt kérdés
Én általában COD-dal és BF játékokkal ütöm el az időt amolyan hobbiszinten. Szeretnék beruházni a CS-re, mert még sose játszottam vele. Tapasztalataitok szerint inkább a profi, komolyabb gamerek nyúzzák, vagy átlag hobbi játékosok is megfordulnak a multiban?
2018. júl. 25. 22:34
 1/5 anonim válasza:

COD és BF-ről CS:GO-ra “átjönni” fura lesz az tuti. Főleg ha megszoktad a jobb klikk auto scope-ot :D

Nem csak profik nyúzzák, erre én vagyok a bizonyíték pl xD

1700 óra és örökké nova 4, de valahogy nem érdekelt sose a szintem, másokat annál inkább, hogy ennyi órával miért nem vagyok global elite. Mert nem az érdekel, nem azért játszom.

Vedd meg szerintem, próbáld ki.

2018. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak átlagos játékosok is, ott se mindenki profi, viszont meg kell szokni, az biztos.

Ha meghalsz, akkor meghaltál, nem éledsz fel hogy rohangálj félőrültként az adott körben megint. Meg kell tanulni taktikusan mozogni, helyezkedni, ha CT-ként bomba helyet védesz nem rohangálsz, stb.

2018. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha értem. Nem is tudtam, hogy nincs respawn. Mondom tényleg nem ismerem a játékot :D



Úgy látom ez inkább a Rainbow Six-re hajaz egy kicsit. Mondjuk az a játék nekem nem jött be, hááát majd meglátjuk

2018. júl. 26. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak különböző játékmódok mint pl a deathmatch.. na ott nem kell megvárni a körvégét egyből újra éledsz.

Ha pedig nem közösségi szerver, könnyed, deathmatch játékot játszol azaza versenygőzöl akkor azt tudnod kell, hogy ha elkezdted le is kell játszani az egész versenyt ami akár 90percig is eltarthat mert nem lehet csak úgy kilépni belőle.. hisz eltiltás jár érte, de csak a versenygőzéstöl.


Érdekességképpen ha sok versenyt nyersz asszem 3-4 egymás után akkor 20óra "Türelmi időt" kell várni.. és addig nem indíthatsz új versenyt.. vicc az egész.

velem 3x csinálta ezt.. a 2. után kaptam rangot "master guardian 1" majd amikor megkaptam a 3. is ott hagytam az egész játékot 37 órával.


UI: ja igen.. Amikor elsőnek kaptam ilyen türelmi idős cuccot felmentem 3 közösségi szerverre és mind a 3 szerverről banoltak "smurf" indokkal mert jól játszottam ilyen huszon-harminc órával.

2018. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A counter strike mindig is competitive játék volt.

Szóval, igen, profi gamereknak szól.


Viszont vannak kezdő rankok ugyanúgy, szóval nem kell azért megijedni.

2018. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!