Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed: Revelatio...

Az Assassin's Creed: Revelations miért ennyire optimalizálatlan és miért ennyire gépzabáló?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Kipróbáltam a gépemen az Assassin's Creed: Revalations-t, és valami oknál fogva Konstantinápolyban azért gyakran be tud esni még 30-35 fps alá is, tehát laggolást venni észre (1600x900-on van és minden részletesség low), ami eléggé röhejes, mert még az AC III is jobban futott, sőt szerintem ennél még az új Doom is több fps-sel futott. Egyébként sem a kitűnő optimalizálásukról híresek az AC játékok, de ez a rész 2011-es szóval nem mai... A gépem: Q9650 processzor, 8 GB RAM, GTX 650 Ti, közel sem egy atomerőmű tudom, de ennek a játéknak vígan kéne szaladni, szerintem csak marha f*sul van optimalizálva, ez lehet a dolog mögött. Ajánlottnak egy Core 2 Duo E6700-at meg egy GTS 250-es kártyát és 4 GB RAM-ot írnak a Revelations-höz, ami nevetséges és egész egyszerűen hatalmas átverés is, egy olyan gépen még sokkal rosszabbul futna... Patch-et nem telepítettem a játékhoz, bár kétlem hogy sokat emelne az fps számon. Egy 2011-es játékhoz full HD-ben a 60 fps-hez kb. egy GTX 970 kéne? Mert ennél ez a helyzet kb.
2018. júl. 29. 15:05
 1/2 anonim válasza:
A legtöbb Ubisoft cím sajnos nem az optimalizáltságáról híres... Nézd meg pl. a Unity-t az Assassins sorozatból, katasztrófa. Anno a fél játékot ùjraírták, mert maga az Ubi nyilatkozta hogy hulladék lett a játékuk. 20+ GB patch jött anno hozzá ami helyrerakta, úgy, hogy legalább FHD felbontáshoz ne egy szerverpark keljen.
2018. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ott valami beállítás probléma lesz (pl. Vsync On), mert nekem a Revelations egy minimálisan jobb géppel futott FullHD-n max grafikán 60 FPS-el.
2018. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!