Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Thehunter Classic:Hogy álljak...

Thehunter Classic:Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Nem rég szedtem le steamról,kicsit játszottam vele,de még nem lőttem semmit.Nagyon hozzá vagyok szokva a Cabela's Big Game Hunter Pro Hunts-hoz.Valamint olyat hallottam,hogy valódi pénzért kell fizetni,de én nem ölök bele a játékokba pénzt.Valaki segít,hogy legyek profi?

2018. júl. 30. 12:16
 1/1 anonim válasza:
Igen ez igaz tényleg fizetni kell egyes dolgokért a játékban.Ha igazán profi akarsz lenni akkor sajnos pénzt kell áldozni a játékba, mert pénz bele tétele nélkül a játék monoton és egyhangú lesz meg persze nem tudsz vadászni túl sok mindenre.Igaz csütörtökönként változik a paletta a vadászható állatokról,de néha bedob olyan állatokat amiket nem fogsz tudni az alap puskákkal levadászni.
2018. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!