Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Más is úgy érzi hogy a TheVR-o...

Más is úgy érzi hogy a TheVR-os srácok nem erőltetik túl magukat az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Azt rögtön szögezzük le az elején hogy ez a kérdése nem a TheVR fikázására irányul.Azért gondoltam hogy felteszem ezt a kérdést mert úgy érzem hogy ez egy olyan téma amiről érdemes beszélni.Lassan negyedik éve már hogy figyelemmel követem a fiukat,eddig minden döntésüket elfogadtam és megértettem.Arra nem érdemes már kitérni hogy Youtube vagy Twitch a jobb,ez a változás már megmásíthatatlan.Nem fogok álszenteskedni hogy nem a pénzért kellett volna váltaniuk stb,legyünk őszinték,mi itt mind szívesen kapnánk pénzt azért hogy ha az időnket annak szentelhetnénk amit szeretünk, ami a hobbink.De a lényeg.Tudom hogy nem személyre szabott szórakoztatás amit ők csinálnak.Soha nem is tettem szóvá hogy ha esetleg olyan játékokkal játszottak amik nem érdekelnek,(és ugye jogom sem lett volna hozzá) egyszerűen tovább álltam és kerestem más elfoglaltságot.Ellenben az utóbbi időben megerősödött trend már kicsit aggaszt.Ami történetesen a "Rainbow Six Siege minden körülmények között".Volt már korábban példa rá hogy egész héten Siege ment,akkor nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget.De az elmúlt időszakban már ott tartunk hogy a Siege streamek hegemóniáját néha néha megszakítják más játékokkal is.Csak halkan jegyzem meg hogy személy szerint az utóbbi egy hónapban a Super Mario stream volt az amit már élveztem is.Sajnálatos módon a fiuk mostani tevékenységéről nekem a szerintem egysíkú Siege streamek, elkezdett majd félbehagyott,esetleg egy az egyben kukázott játékok,bizonytalan franchise végigjátszások maradtak meg.Lehet hogy ez csúnyán fog hangozni,de mintha a srácok úgy lennének vele hogy ez már tényleg csak munka,próbáljuk meg úgy csinálni hogy lehetőleg minél kevesebb erőfeszítéssel járjon de az eredmény maradjon.Minek játsszunk megint minden nap más játékkal ha a szerencsétlen átlagjobbágynak elég ugyanaz.A legnagyobb erősségük volt hogy sokoldalúak,változatosak voltak hogy nem álltak be a sorba a tucat twitch streamerek közé,hogy nem a mainstream játékokat játszottak amiket előtte már sokan.Ez már tényleg a múlté?Mint mondottam nem akarok ellenségeskedni a fiukkal szemben,nincs velük bajom pont ellenkezőleg,én szerettem amit csinálnak,kedvelem őket és törődöm azzal amit csinálnak,és biztosan mások így vannak ezzel,ezért akartam kikérni a véleményüket.Biztosan lesznek elvakult rajongók akik személyes támadásnak veszik amit írtam,talán maguk a Vr-os srácok is annak vennék és letudnák azzal hogy én csak egy kósza gyökér vagyok a Youtube-be ról.Én csak annyit kérnék hogy ne habzó szájjal essenek nekem,hanem elfogulatlanul írják le hogy ők mit éreznek.Megértem ha nem tetszik a véleményem,lehet az is hogy tévedek,én ezt elfogadom ha esetleg így van.Én csak el akartam mondani hogy személyesen hogyan élem meg ezt.Előre is köszönöm a lehetőleg kulturált válaszokat.

2018. júl. 31. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mikor jön a következő rész?
2018. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Nyár van.

Elég ennyit mondani.

2018. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs is jelentős új játék a piacon most jelenleg amit ne játszottak volna végig twitchen (persze olyan ami őket is érdekli). Bőven voltak retro/régebbi játékok is streamen + olyan multi játékok is ami egyáltalán nem érdekelte őket de azért is játszottak vele a tömeg kedvéért. Ha van játék akkor minden nap mást streamelnek, most jelenleg nincs, kifogytak. Augusztus 7.-től lesz Fear the Wolves. Szepembertől jönnek a jobbnál jobb játékmegjelenések is, addig nem nagyon van mit csinálni.
2018. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Abban egyet kell értenem hogy nincsenek nagy megjelenések ebben az időszakban.De példának okáért ott vannak az Arkham játékok amiről Pisti mondta hogy mindenképpen végig akarta játszani streamben.Vagy mondjuk az általam nagyon várt NES végigjátszások mint például a Ninja Gaiden.Azt teljesen megértem hogy ha valamivel nem akar játszani különféle okokból,abban az esetben én is azt mondom hogy pihentesse,mert abból nem lesz jó stream senki számára sem.Csak arra akarok ki lyukadni pont hogy az uborkaszezon a lenne a legalkalmasabb hogy a fentebb említett végigjátszásokat letudja ha akarja.
2018. aug. 1. 07:25
 5/11 anonim válasza:
57%
Éppen költözésre készülnek, gondolom az elég sok idejüket leköti.
2018. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyári szünet van és a sok kisiskolás meg a Rénbószikszszídzsre veri szóval meg tudom érteni ha ebből van a legnagyobb nézettség.
2018. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

“ez már tényleg csak munka,próbáljuk meg úgy csinálni hogy lehetőleg minél kevesebb erőfeszítéssel járjon de az eredmény maradjon”


Ez a streamelés lényege, ezért hagyták ott a YouTubeot.


Egybk mostanában ilyen stílusba beszélnek a nézőkkel? Bírom ahogy a sok gyökér meg nyal a chatbe:D


[link]


37:47

2018. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Ennek a dolognak egy kicsit más a háttere: arról van szó, hogy a Twitchet eluralták a multiplayer játékok, amely trendet próbálták ők is követni, de az a helyzet, hogy szegény Pisti iszonyatosan béna a valóban népszerű, battleroyale-gamekben! Egyszerűen nem megy neki egyik sem.

Viszont ez mindig feltűnően bántotta az önérzetét. Próbáta szegény elviccelni, de kellett neki is találni egy multi-játékot, ami valamennyire megy neki.

Valamint, sejthető, hogy ezt a "haverokkal bandázás"-feelinget is elirigyelte más streamekről (pl. Kontiék), és ő is részese akart lenni egy ilyennek ,mert most ez a menő.

Ezért jött a Rainbow, ezért csinálnak úgy, mintha a Rainbow az PUBG, vagy Fortnite lenne, és ha mások is mindig egy gamet tolnak, hát ők is egy ilyen "életérzést" akarnak csinálni egy multi game-ben való elmerülésből.

2018. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már azóta nem követem őket hogy Twitchre mentek.Véleményem szerint rendesen elk*rvultak. Nagyon szar volt akkor leiratkozni, mert szinte a videózásuk kezdete óta követtem őket. Teljesen érdektelen videók vannak folyamatosan(amit mondtál pl),vagy ha van is egy érdekes játék azt marhára élvezhetetlenül játsszák végig,mert marhára nem figyelnek rá,inkább sietnek hogy minél hamarabb lelegyen tudva a dolog.(plusz folyamat olvassák a fizető nézők hülye kommentjeit.Elég zavaró tud lenni mikor egy komolyabb játék komolyabb jeleneténél beolvassák thevrfanjozsika02 idióta faviccét).Na mindegy nézze akinek ehhez van türelme meg ideje.
2018. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki időt szakított rá és normálisan válaszolt a kérdésemre!
2018. okt. 1. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!