Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meddig tart letölteni és...

Meddig tart letölteni és telepíteni ezt a játékot?!

Figyelt kérdés
Már 6 órája szenvedek azzal, hogy letöltsem az SWTOR-t, de sehogy se sikerül.... Folyamatosan tölti le az adatokat és telepít és már 60 gb-nál tart a játék a 30-40 helyett. Ennyire szar a launcher vagy én szúrtam el valamit? KÉRLEK SEGÍTSETEK!!

#mmorpg-starwars-swtor-játék-letöltés-probléma
2018. júl. 31. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lassu a neted es regi a geped akkor eltart egy ideig. Mondjuk en regen telekomos netel 30 orat toltottem, es kitoroltem 2 ora utan.

A jatek ha 40.giga akkor telepiteskor 80 gigat is elérhet a jatek az ideiglenes fajljai miatt, ezek telepites utan kitorlodnek.

2018. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10 mb/s-el töltök le mindent.. nincs lassú netem. Gépbe most lett komolyabban újítva, szóval az se lehet probléma, hogy gyenge a gép. A legújabb játékokat viszi akadás nélkül. De azért köszi a segítséget, még megpróbálom egyszer, hátha sikerül. :)
2018. aug. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!