Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyibe kerülne...

Szerintetek mennyibe kerülne megvenni a Half-Life jogait és felkérni méhány írót a régiek közül?

Figyelt kérdés

+ Elkészíteni a játékot...


Nyílván ez csak egy buta elméleti kérdés, de szerintetek minderre elég lehetne 100 millió dollár?

A kettőt ha mimden igaz, akkor 40 millióból készítették.


2018. aug. 1. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég nehéz megmondani, lehet a 100 misi még a jogokra sem lenne elég, azokat mindig iszonyat drágán szokták árazni, hisz minden jön velük. Na meg a 2 óta a dollár is rengeteget mozgott, illetve a játékok költsége is rohamosan megnőtt.


Mondjuk maga az elkészítés lehet beleférne 100 körül, ha ahhoz mérem, hogy a GTA V volt például 250 misi körül, de asszem a rekorder a CoD MW2 az majdnem 300 volt, szóval ez is olyan dolog, hogy nem nagyon lehet a játék stilusára sem alapozni.


Na meg még egy kérdéses dolog, a jogokkal érkezne a motor is vagy még azt is a 0-ról kell elkészíteni?

2018. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk a HL-hez hozzátartozik az új, forradalmi grafikus és fizikai motor...

Szóval ezeket is számoljuk bele :D

2018. aug. 1. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy a Valve nem valószínű hogy eladná a jogokat... ha meg mégis, akkor az nagyon túlárazott lenne, ahogy első is mondja.


Aztán a fejlesztőgárda... na annak is egy nívós csapatot kellene alkalmazni, akiket meg is kellene fizetni elég rendesen, mert ha elszúrják a harmadik részt, akkor az baromi nagy hőbörgést váltana ki, az meg bukáshoz vezetne...


Meg a motorok, ahogy írtad, + a promóciós anyagok, bár az ezekhez a költségekhez képest már csak aprópénz.

Szóval maradjunk annyiban, hogy kellene rá pénz rendesen, még lehet a 100 milla sem lenne elég. Meg nyilván az a két rész "kis" költségvetésű volt, hiszen régi játékok. Manapság, ahogy első is írta, már jóval nagyobb költségvetésekkel dolgoznak a sikeres, AAA-s címeken.

2018. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a Te válaszodat is...

Szerimtem, ha egy teljesen új fejlesztőcsapat készítené, de a sztori alapját a régi írók adnák, tehát nem a valve keze alatt jönne létre az egész, akkor a rajongók csak akkor hőbörögnének, ha kifejezetten elszúrnák.

Míg ha a valve hozná le, akkor mindenképpen bukásnak könyvelné el a közvélemény, ha nem hozna olyan alapvető újításokat mint az első kettő.


Viszont én nem nagyon értem, hogy miért őrízgeti annyira a címet magának a valve, ha amúgy semmit sem akar vele kezdeni...

Szerintem még 3-4 év és teljesen leértékelődik így a cím ára.

Pedig még el tudnák rengeteg lóvéért adni.

2018. aug. 1. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy miért nem jön a 3?

En csak a kettővel játszottam, de az elég korrekt játék volt.

2018. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!