Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet meztelenre...

Hogyan lehet meztelenre vetőztetni a karaktereket imvuban?

Figyelt kérdés
Láttam hogy lehet ilyet és nem tudom hogyan kell (telefonrol jatszom)

2018. aug. 1. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Elvileg a pózoknál van egy aminek zöld a teste, azt kell felvenni meg valami kicsi ruhát. Nem biztos !
2018. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom csak akkor ha veszel Access Passt (AP) igazi pénzért.

Vagyis lehet rá van valami csel hogy ingyen is lehessen,de AP-val biztos hogy lehet.

2018. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AP.
2019. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Ha AP-t veszel, akkor sikerül tuti.

De van 1-2 creator, aki szokott olyat hogy lány esetében a tops-nál be irod hogy "Bob tape", és egy fekete színűt rá teszel az avidra.

Az avatarsoknál meg ha van olyan hogy "Sexy Female Avatar" (általában 1000 credit felett vannak ilyenek..)

azt is rá teszed, minden más ruha darabot : nadrág cipőt leveszel.

Max a haj, a fekete bob tape, és az avatars (head skin, stb alap)-ot hagyd magadon. Akkor leszel meztelen.

De általában ez 18+ os termék, ez a Sexy Female Avatars, és ezt gyakran ha fel is töltik a shopba, 1-2 nap után le törlik... Ha egyszer sikerülne ezt megvenned, élvezd ki mert hamar törlik. Kiszűrik az ilyen termékeket.

Ilyen esetben (többnyire) az árát vissza küldik az avidra.

2020. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!