Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy töltsem le a GTA V...

Pisti_HUN kérdése:

Hogy töltsem le a GTA V eredetit? Újra lett rakva a gép.

Figyelt kérdés
Újra lett rakva a gép + lett egy C: meghajtó és azt használja gép viszont a játék meg a D: meghajtón van és nekem eredeti GTA 5 van. Hogy tudnék megint játszani vele úgy hogy nem tölthetem le a C: meghajtóra?

2018. aug. 3. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

steam-es vagy social clubbos?

Egyébként simán a steambe vagy a social klubba kell csak belépni, ahol megvetted korábban, átállítod a letöltések mappáját, azt leellenőrzi és mehetsz is.

2018. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
social klubbos és a médiamárktba vettem de a C: meghajtóra nem tehetem mert azon fut most a gép de ha átteszem alaig marad hely és belassul a gép.
2018. aug. 3. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kihúzod a Windows-t a programok alól, sok program és játék nem is fog elindulni amíg újra nem telepíted őket. Ha pedig telepíted, ott jellemzően meg lehet adni a lépések között, hogy mely mappába kerüljön, jellemzően nem kötelező a C-re tenni.

Ha a játék most a D-n van és elindul, nincs teendőd. Ha nem indul el, akkor újra kell a D-re telepíteni.

2018. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy csináljam? Töröljem az egész játékot és aztán töltsem vissza? Mégha meg is teszem, (gondolom) letöltésnél kérni fogja az aktiváló kódot amit már nyílván aktiváltam.
2018. aug. 3. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogja kérni. Ha social clubos verziód van akkor szerintem bejelentkezést fog kérni a fiókba, ahol már aktivált a játék. Vagy letöltöd a játékot Social Clubból:

[link]


Itt van egy "download for windows" gomb, de engem Steam-re irányít, mivel Steam kulcsos verzióm van. Nálad valószínűleg más fog történni.

2018. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen reggel megnézem de lehet hogy igazad van és a fiókkal együtt van.
2018. aug. 5. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!