Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok Minecraftban (1.12 es...

Tudtok Minecraftban (1.12 es verzióhoz) ötleteket adni titkos ajtóhoz?

Figyelt kérdés
Nem ilyenre gondolok, hogy meghúzol egy kart és kinyílik egy pistonos ajtó hanem valami összetettebb dologra.
2018. aug. 4. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van nyomás érzékelős megoldás, de rakhatsz le napfény érzékelő szenzort, amihez ki kell ütnöd egy föld blokkot és csak úgy kapcsol be, aztán ott van a jég járás vag ymilyen buff cipőre, ha megfagyasztod a fal túloldalán lévő vizet akkor kinyílik az ajtó stb.

Mondjuk már rég találtál volna kedvedre valót ha youtube-on kerestél volna pár videót, mivel rengeteg van fent, persze nem árt tudni hozzá angolul kb 3 szót, mint minecraft secret door.

2018. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem már Youtube on ilyen videókat csak azért írtam ki ide a kérdést mert hátha valaki mond olyan ötletet amit még nem láttam soha. Szóval még jöhetnek az ötletek.
2018. aug. 4. 13:24
 3/3 anonim válasza:

Ha megérintesz egy redstone ércet, akkor kinyílik az ajtó


Ha rádobsz egy tárgyat egy féllapra vagy szőnyegre és alatta van egy tölcsér, akkor kinyílik az ajtó


Ha egy bizonyos hanglemezt raksz be a zenegépbe akkor kinyílik az ajtó


Ha egy bizonyos irányba forgatsz el egy tárgyat egy eszköz keretben, akkor kinyílik az ajtó


És még sorolhatnám... Rengeteg megoldás van. Miért írjunk mi megoldásokat, ha youtube-on van több ezer ilyen jellegű videó? Valószínűleg nem tudunk olyan megoldást mondani, amiről nincs videó.

2018. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!