Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugye Witcher 3-ban lehet...

Ugye Witcher 3-ban lehet szimulálni a mentést. Én még egyik előző résszel sem játszottam. Akkor most szimuláljak mentést vagy ne?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mentést csak akkor tudsz szimulálni ha van mentésfájlod a Witcher 1-ből vagy 2-ből. Be tudod rakni a mentést a Witcher 3-ba, és a játék úgy fogja kezelni a történet bizonyos részeit, ahogy azt a korábbi döntéseid formálták, valamint a játék világa is akképpen fog reagálni Geraltra.
2018. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
nincs értelme szimulálni a mentést mert a játékban van egy rész ahol végig kérdezik hogy mit csináltál a 2 ben.
2018. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem sorban haladsz a részekkel? az 1 a legjobb a trilógiában és a 2 is egész jó még ha kicsit rövid is és defektes a harcrendszer
2018. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szívesen kivinném de nagyon rossz a gépem. Az első és a második rész meg ugye csak PC-re jött ki. De egyébként tervezem beszerezni a könyveket.
2018. aug. 5. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

a második rész kijött Xbox 360-ra is (mondjuk az egy.. hát szo-szo port volt)

milyen géped van, lehet elfut rajta legalább az első rész, az már nem egy mai darab

2018. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!