Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az újabb játékok...

Szerintetek az újabb játékok lekötnétek? Érdemes lenne beruháznom egy gépre?

Figyelt kérdés

Laptopom van, és a battlefield 3-al játszok főként, de az elmúlt 3 évben mindössze 1000-1100 órát játszottam vele.

Régebben nagy gép mániás voltam, azonban már bőven elmúltam 20 éves, és már nincs meg a játékoknak az a nagy varázsa. A battlefeild 4, és 1-ben nagyon gyengék a légi járművek, amiket szeretek, és ezeket már nem is akarom elkezdeni, mivel kezdőként csak a szívás van. Esetleg a battlefield V, de egy új gép kb. 250K, + 100K a kiegészítők, de legalább 300 ezret rá kéne költenem + a játékot megvenni. Már dolgozok, de nem szívesen költeném el a nagyon nehezen megszerzett pénzemet egy olyan dologra, amit nem biztos, hogy kihasználnék.


2018. aug. 8. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, akkor meg is van a válasz. Olyasmire költsed a fölösleges több százezer forintjaidat, aminek biztosan értelmét látod. Egyre kevesebb időd meg kedved lesz ilyeneket játszani egyébként is.
2018. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.: Sajnos ezek a több százezer forintok nem éppen feleslegesek számomra :D


Régen nagyon jól lekötöttek a játékok. Mondjuk régen nem mozogtam ennyit, lehet a mozgás levezeti a feszültséget, és nincs igényem játékokra. A pc játékok egyébként nagyon jól levezetik a feszültséget.

Nekem tökéletesen megfelelnének a régi játékok is, de miért nem játszanak velük az emberek???

Az újabb játékokon 20-szor annyian vannak, ennyire van pénzük az embereknek? Pont hogy a régi játékokon kellene több gamernek lennie. Rengetegen élnek már olyan színvonalon, hogy egy rosszabb gépet megengedhetnek maguknak, ez a szám mondjuk 1 milliárd feletti, pl. teljes Kína lakossága (nem élnek már annyira rosszul). Hol van ez a nagy tömeg?

2018. aug. 8. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nekem tökéletesen megfelelnének a régi játékok is, de miért nem játszanak velük az emberek???"


Ugyanazért, amiért te is az elmúlt évben mindössze 1000-1100 órát játszottál velük. ;-)


"Az újabb játékokon 20-szor annyian vannak, ennyire van pénzük az embereknek? Pont hogy a régi játékokon kellene több gamernek lennie. Rengetegen élnek már olyan színvonalon, hogy egy rosszabb gépet megengedhetnek maguknak, ez a szám mondjuk 1 milliárd feletti, pl. teljes Kína lakossága (nem élnek már annyira rosszul). Hol van ez a nagy tömeg?"


Szerintem nem is csak anyagi, hanem generációs kérdés is ez: valószínűleg kb. a te generációd az, amelyik a régebbi játékokat ismeri és szereti, de ahogy felnőnek, egyre kevesebb időt fordítanak rá, mert inkább sportolnak, gyereket nevelnek, stb. Az idősebbek kb. sose foglalkoztak ilyenekkel nagy tömegekben, a fiatalabbak meg már nem a régi, hanem az újabb játékokkal találkoznak, mert azokat nyomatják a reklámok, stb., hát azokat játsszák. Meg talán státuszszimbólum is, hogy mivel játszanak: ahogy mobiltelefonból is a legújabbakat veszik meg, pedig a tíz-húsz évvel ezelőttiek is sokaknak jók lennének tulajdonképpen, hát játékokból is.

2018. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!