Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft xbox one-on hogy...

Pisti csak kérdése:

Minecraft xbox one-on hogy kell/tudom a 1.13 as verziorol viszarakni 1.12 re?

Figyelt kérdés

Szijasztok aki játszik a minecraftal xbox one konzolon tudna segiteni?

Verziot szeretnék visszaállítani ha lehet.

És meg a chunk-okat szeretném megtalálni vagy kijelőlni azt hogyan lehet pl videosok megtudják nézni a chunk határokat, spawn helyeket ezt szeretném énis mivel engem nagyon megfogot a farmok monster trappek epitese de az uj verzio óta nemnagyon műkodnek pedig elötte rengeteget termeltek. És mivel túlélő modban csinaltam rengeteg időt belevertem ahoz hogy mostmeg újat kezdjek.

Nyelvtan tanárok kiméljenek mert már fárasztó.



2018. aug. 8. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Konzolon nincs verzió visszabutítás, mivel a cél az, hogy mindenki ugyanazon a frissítésen legyen. Ha online vagy és nem fogadod el a legújabb frissítést akkor nem is mehetsz fel az adott játékkal online. Az egyetlen esetleges mód nem a legfrissebb verzióval játszani az az, hogy megveszed lemezen a játékot és úgy telepíted (vagy letörlöd és úgy telepíted), hogy a net ki van kapcsolva. Akkor a lemez verzióval játszhatsz akárhányas is legyen az. De amint felmész a probléma ugyanaz, ha nincs is automata frissítésre állítva akkor is kérni fogja amikor elindítod.


Nem Minecraftozom, de általános szabály ha egy játékban van valami jó értékszerzési lehetőség azt szándékosan le szokták gyengíteni, hogy nehogy jó legyen annak aki ismeri.

2018. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag az 1.12 frissítés volt akkor igen. Lépjbe a System menübe ott a Storage ott a games menüponba ha van ilyen és keresd ki a mineceaft mappát ott törüld az update nevű fáljt.
2019. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!