Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kártya, black jack, lapszámlál...

Kártya, black jack, lapszámlálás, szabályok. Segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni black jack-ezni. Interneten utánaolvastam ennek a lapszámlálásnak, de nem értettem meg rendesen... Ezt a számolási technikát (tudom, hogy több van, szóval valamelyiket) meg pár fontosabb szabályt leírnátok nekem érthetően ? ( eddig csak kártyatrükkõket csináltam, de szeretnék most megtanulni black jack-esni) Kõszi a segítséget !! :))

2018. aug. 9. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Senki sem tud Black Jack-ezni ?! :D

Több mint egy hónapja fent van a kérdés :D

Segítsen már, aki tud ^^

Köszi

2018. szept. 17. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy későn írok...

Szabályok:

Minden lap annyit ér amilyen szám van rajta kivéve a Király Dáma Jumi mert ők 10-et érnek. Az Ász pedig 1-et vagy 11-et az helyzettől függ. A végszámnak maximálisan 21-nek kell lennie. Alapból két lapod kapsz. Összeadod annak a két lapnak az értékét. Ha úgy gondolod kérhetsz lapot mert pl. Kapsz egy Dámát (10) és kapsz egy 5-öst akkor ugye van 15öd ahhoz még húzhatsz egyszerre csak egy lapot. A lényeg hogy a 21-hez közel áljon. Ha van mondjuk egy Királyod meg egy Ászod (első két lapként) akkor azt már te nyerted mert az Black Jack! Ha egy X összegnél azt mondod hogy álj! Vagy Stop! Akkor onnantól az osztó húz (persze úgy hogy nem látja és nem is tudja a te lapjaidat). Ha sok neked akkor azonnal dobnod kell a paklidat. Ha az osztónak sok akkor neki kell dobni és te nyertél. (Az még fontos hogy bár mennyi lapot kérhetsz csak a lényeg nem lehet több az összegük 21-nél)


Lapszámolásra meg ,,születni" kell. Azt nem tudja bárki megcsinálni 😁

Mondjuk én pont tudok (nem dicsekvésből)

2019. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Black Jack a legegyszerűbb játék Francia kártyával.
2019. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!