Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed II, State of...

Ismeretlen Muvesz kérdése:

Assassin's Creed II, State of Decay 1 és Far Cry 2 miért laggolhat? A többi lent

Figyelt kérdés

Probléma akadt a fenti három játékkal. Folyton dropol

az fps. S lassan már idegesítő. Nem vagyok egy nagy zseni de konyitok a géphez.


A konfigom

CPU: intel core 2 duo t7300

GPU: nvidia geforce 8600 gr

RAM: 3 GB ram

OS : Win 7 (32-bites )


A probléma: telepítés óta a játék szaggat. Meg próbáltam újra rakni a játékot akkor is laggolt. Akkor gondoltam patchelek és frissitem a DirectX-et minden játéknál de nem ért semmit. Megpróbáltam magyarítás nélkül. A játékokat minden esetben low (alacsony) beállítással futattam de megpróbáltam mediumon (közepesen ) és high on (magas) beállítással is. Leszedtem egy programot rando vagy milyen optimizalo amin be lehetet állítani a felbontását és azt hogy mennyire optimizalja. Akkor is akad. Így játék közben átlag FPS-em 15-20 Fps(ami valjuk be nem ép a legjobb). Csináltam egy teljesítmény tesztet a gépen semminek sincs baja. Gondoltam kipucolom de ez se segített.


FarCry Gépigény : [link]

Assassin's Creed gépigény: [link]

State of Decay Gépigény: [link]



#Far Cry #fps lagg #State of Decay #Assassins-creed-ii
2018. aug. 12. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Na most akkor fps drop van vagy lag? A kettő két teljesen különböző probléma.
2018. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs lag :D ember figyelmetlen voltam.
2018. aug. 12. 19:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk sivatagi helyeken az fc2 szépen fut
2018. aug. 12. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha lag, mivel single player játékokról van szó, lehet input lag a játékvezérlő és a program között, vagyis a kiadott parancs késleltetve hajtódik végre vagy output lag a program és a megjelenítő között, vagyis a játékban lezajló események késleltetve jelennek meg a monitoron.


Ezt okozhatja, hogy eleve a perifériák rosszak, vagy valami szoftveres gond késlelteti az átvitelt. Előbbi szűrhető, ha másik perifériával teszteled, utóbbinál pedig figyelheted a háttérben futó folyamatokat, esetleg próbaképp elállíthatod őket egyesével, hogy kiderüljön, melyik a ludas.

2018. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben ezt első körben megpróbálom. Ha nem jó akkor szólok ide.
2018. aug. 12. 20:18
 6/9 gerzulal válasza:
Nekem is ez volt a problémám! A beállításokban egy Vsync nevű opciót kell bekapcsolni!!!
2018. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
3 GBRam nem túl sok ezekhez a játékokhoz!Ha mindegyik szakad akkor csakis a géppel van a baj!
2020. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Mindig elgondolkodom, hogy ilyen témában miből gondolja valaki, hogy egy másfél éves kérdés még mindig aktuális.


Ennyi idő alatt a kérdező vagy gépet cserélt, vagy beletörődött, hogy ez a gép ennyit tud, ilyen öreg laptopot játékra pedig már senki nem fog venni, hogy neki hasznos legyen a válasz.


De talán még mindig jobb,mint amikor valaki 5 éves milyen gépet vegyek kérdésre nyög be egy konfigot.

2020. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egyszer 2 éven át vártam egy választ a drága gépemhez! Úgyhogy ki tudja! Attól még lehet okkulni!
2020. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!