Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta 4 egy idő után elkezd...

A gta 4 egy idő után elkezd akadozni, ez miért van?

Figyelt kérdés
Egy jó 10-15 percig simán megy a játék de utána elkezd akadozni akármien beállításokra rakom
2010. jún. 20. 19:18
 1/5 anonim válasza:
Talán nem jó a hűtésed a gépen. Nagy felbontásnál sokat kell dolgoznia a gépnek, de ha túlhevül nem biztos, hogy jót tesz neki. De ez csak egy tipp. Szerintem érdemes lenne lemenned egy PC üzletbe és megkérdezni.
2010. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valahogy így van ahogy az első írta.
2010. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos h nem ez a baj mer akármien grafikai beállításra rakom mindig ez lesz a hűtés meg nagy kapacítású a gépembe :D szal lehet h a crackel van valami baj
2010. jún. 21. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a crackel van a baj, még mindig nincs rá javítás, ajánlom vedd meg, nem annyira drága, ha nagyon játszani akarsz vele vedd meg.
2010. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már 2 szer kivittem :D csak valahogy akk is megoldottam ezt az akadozást csak nem emlékszem XDDDD de azér köszi legalább most már tudom :D
2010. jún. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!