Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik franchise jobb call of...

Benigamer kérdése:

Melyik franchise jobb call of duty vagy Battlefield? Mondjatok pár érvet a 2 játék mellett.

Figyelt kérdés
call of duty,battlefield,xbox one,shooter,fps

2018. aug. 18. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyik mellett sem tudok egy érvet sem. Ahogy monetizálják őket, már rég free2play modellre kellett volna váltania mindkettőnek.
2018. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hmmm.. én nem érzem hogy a mind2-ő franchise játéka pay to win lenne.
2018. aug. 18. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Én egyiket se szeretem. A Call of Duty egy tucat, sorozatjáték, olyan mint az évente kijövő új telefon, sorozatgyártás, semmi tartalma, értelme nincs eladni évente 60 euróért. Annak se vagyok híve, hogy minden platformon ugyanannyiba kerül, de azért az egyik több "exkluzív" tartalmat kap rá, mint a többi... a CoD részemről elmehet a p''csába, nem foglalkozok vele egy percet se.


Az új Battlefield egy viccnek néz ki, bár mivel még nem jelent meg, így nem tudok róla igazi véleményt alkotni. Jobbnak nem mondanám, mert szerintem azonos minőségű mint a CoD, csak nagyobb, kicsit több, de nem feltétlenül jobb. Nem mindenki szereti az ilyet.


Van egy rakás jó játék odakint, tömegesen jelennek meg alulértékelt gyöngyszemek.

2018. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért a bo és a bo2 jó codok.
2018. aug. 18. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Mit franchise?

Amugy meg a valaszecceru: kinek mi tetszik...

2018. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"én nem érzem hogy a mind2-ő franchise játéka pay to win lenne"


És ennek mi köze ahhoz, amit írtam? Ha pay2win, ha nem, a bevétel oroszlán részét a mikrotranzakciók adják, plusz tele a piac ingyenes/free2play multis játékokkal, amik semmivel nem rosszabbak, vagy épp jobbak, mint az a kettő. Egyszerűen nincs semmi egyéb ok amellett, hogy fizetős, minthogy több pénzt tudjon lehúzni a játékosokról a kiadó.

2018. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem mind2-ő kiadó játéka tetszik. olyan sok órát beleöltem már mind codban mind bfbe hogy még így sem tudom eldönteni melyik a jobb széria. call of duty sorozat újabbi részei annyira nem lettek jók pl:bo3,IW. A bf sorozat jobban tetszik ott egyrészt szebb grafika jobb játékmenet,realisztikusabb. meg amúgy szebb az engine a bf alatt mint a cod alatt ami fut. amit már lassan le kellene cserélnie az Activisionnek.
2018. aug. 25. 09:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a BF féle nagy pálya + járművek jobban bejött mindig is, mint a CoD féle darálás. Bár igazán jó még a BF2 volt, ott volt igazán értelme a csapatjátéknak, járműveknek, nagy pályának.
2018. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bf3 után kijött a bf4 ami sokat változott és volt pár apróbb újítás a játékban. cod játékok nagyon pörgősek+kicsi pálya+eszméletlen darálás. aki meg egy kicsit lassabb és taktikusabb,realisztikusabb játékot vár annak ott a bf sorozat. Activisionnek néha meg kellene hallgatnia a játékosokat. cod bok alatt még mindig ugyanaz az engine fut.
2018. aug. 26. 06:33
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Call of Duty, nem egyértelmű? A Battlefieldnek jó a grafikája (csak az I-nek, kicsit a V-nek), rombolható, de nem értem a sok idi0ta agyhalott azt mondja ,,A Battlefield 4-nek milyen jó a grafikája, milyen realisztikus."
2018. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!