Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igazi rpgk, igazi párbeszéddel?

Igazi rpgk, igazi párbeszéddel?

Figyelt kérdés

Olyan rpg érdekel amiben számítanak a döntések és hosszú párbeszédek vannak szóval SZEREPJÁTÉK és nem azért rpg mert van 2 oszlop amire osztogathatod a pontokat...

Ezek megvoltak:Icewin dale,baldurs gate,planscape,neverwinter,dragon age origins,


2018. aug. 19. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és fallout mind megvolt,kivéve a 4
2018. aug. 19. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Arcanum - az unofficial patchet mindenképp rakd fel hozzá


The Age of Decadence


Geneforge sorozat

2018. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tyranny, Pillars of Eternity 1-2, Divinity: Original Sin 1-2, Tower of Time, Wasteland, Kotor.

Egyébként ahogy körülírtad, és amikkel példálóztál, az tökéletesen lefedi a CRPG műfajt. A krémjét már felsoroltad, illetve kiegészítettem, de megéri tovább kutakodni, mert biztos van pár hidden gem.

Margóra írva megjegyezném, hogy hamarosan megjelenik egy magyar fejlesztésű is, Black Geyser: Couriers of Darkness néven.

2018. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy legyen Magyarul is..Nem mindenki beszél kiválóan angolul..
2018. aug. 19. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor sztornó. A Kotorhoz talán van magyarítás, mert már elég régi játék, illetve a Pillarshoz lassan elkészül, de a többihez kétlem, hogy lenne.

Viszont eszembe jutott még a Mass Effect trilógia, amihez tudtommal készült honosítás.

2018. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvoltak azok is,a Mass Effect meg véletlenül sem crpg
2018. aug. 19. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
És? Mondtam én egy szóval is, hogy az volna? Minden általad írt szempontnak megfelel, gondoltam beajánlom.
2018. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah,a 3 semmitmondó válasz és a jelentéktelen döntések nagyon megfelelnek
2018. aug. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!