Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem egy idegörlő...

Csak szerintem egy idegörlő játék a Detroit Become Human?

Figyelt kérdés
A felénél tartok de lassan kibszom az ablakon az egész konzolt komolyan mondom. Eseménytelen, unalmas, félelmetesen szarul van megcsinálva a vezérlés. Haverom ül mellettem: na most, most indul be, most jön az izgi rész, és mondom ez volt az? Pl amikor a sztrádán kell átszaladni, vagy a fekete deviánssal kell a házban dulakodni. Cserébe jó drága is persze. A sztori zseniális, elgindolkodtató, a képvilág lenyűgöző, komolyan, de az, hogy minden rohadt levegővételhez forgatni nyomogatni kelljen, hogy nem lehet normálisan irányítani azt, amit látok, tele indokolatlanul hosszú feladatokkal...olyan mint egy gyerekeknek való készség fejlesztő játék esküszöm. Másnak hogy tetszett?
2018. aug. 20. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
bár én még egy Quantic Dream játékkal sem játszottam, nagyon sok helyen azt olvastam hogy amikhez David Cage-nek köze van azok a játékok általában dramaturgiailag egy nagy katyvasszá válnak a végére és hogy nagy akaraterő kell a befejezésükhöz
2018. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ezek mindig ilyen játékok voltak. Nehézkes irányítás, játéknak borzasztóan gyenge, de történetnek, interaktív filmnek kiváló. Egy rohadt fillért nem adnék érte mielőtt minimum 4-5k alá megy, de ez nem azt jelenti hogy rossz, vagy megvetendő.
2018. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem zseniális játék, ennél jobbat nem láttam még életemben. Ha lehetne oscart adni játéknak ez biztosan megkapná. Hibátlan,mestermű.
2018. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Aki akciójátékokhoz szokott, annak unalmas. A történet, a filozófia, a pszichológia a lényeg, hogy átérezd, amit a karakterek, próbálj az ő helyzetükbe képzelve magad dönteni. Nem az, hogy hová mászkálsz, és kit lősz le. Én egyáltalán nem találom zavarónak, hogy hosszúak a feladatok, vagy hogy nincs igazán izgalom. Nekem a szép grafika, és az elgondolkodtató történet általában bőven elég. Sokszor az előbbiről hajlandó is vagyok lemondani, ha az utóbbi teljesül.
2018. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem baromira tetszik jó! Persze az irányítás főleg a quicktime eventes feladatok helyenként szokatlanok és furcsák de meglehet szokni!

Én ezzel a játékkal is úgy vagyok mint egy jó könyvvel! Végig játszok benne egy nap 1-2 fejezettet aztán abba hagyom! Nem azért mert nem élvezem vagy bármi hasonló hanem hogy tovább tartson! :)

Persze még 1-2 alkalommal még bíztos végig fogom játszani a játékot akkor már helyenként gyorsabban de most az 100% hogy minden egyes másodpercet kiélvezek belőle

2019. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A quicktime eventeket be lehet állítani a beállításokban, hogy lényegesen egyszerűbbek legyenek. A bonyolult egy csomó gombot, kart, sőt az egész kontroller rángatását kéri, az egyszerű csak az X, meg a O nyomását, esetleg nyomogatását.


Az első nekem túl bonyolult (azt sem tudom, melyik gomb melyik), a második kicsit túl egyszerű.

2019. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
83%
Nekem ez a játék 10/10. Remekmű. Kár, hogy nem ebből készül valódi film, hanem a sok hülyeségből.
2019. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!